• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DEFILA: nerf byl slusnej, do kazdopadne. Ale i tak to zabralo asi osm hodin od 39-32.
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    AVATAR: tak moc velky nerf?
    nebo nahoda?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Dost pomoh haelus v pve i pvp :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Tak jsem to pushnull do ch40 ;)

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: mno nejak nemam cim jinym to dat.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: podle mě máš malej lvl difference na Thoran cheese :/ Já teču nejvíc na Chamizardovi, to je prostě peklo. Naopak nejvíc konzistentní je Alna/GB a Lucretica.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    2 hodiny thorana a nic. Pekloo :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: se zmensil rozdil levlu o deset, no :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: je to demence totální...včera mi běžela 3díly boba fetta 39-36 a NIC, chamizard fejloval. Dneska jsem to pustil a za 10min hotovo. Neudělal jsem nic, všechen gear atd. stejnej jako včera. Dmnce.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: mno, taky s tim snad o vikendu pohnu, ale vcera mi thoran hodinu failil, nez jsem mu dal pokoj. Je to sileny :D
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: kolega se tam teď dostal a má o 40lvlů míň jak já. Takže to půjde. Já jsem zatím 39-40 a makro chroupe :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Tak nerf pojede prej uz jen 10dni. No, jsem zvedavej, jestli to bude stacit na 40. 10 sg karet z mv by se siklo :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: jj lab me sral hodne uz ;)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: jsem koukal, slušný - my jsme se sešli docela topka z klanu a dali jsme to asi za třetinu času totálně v klidu a na pohodu. Předtím jsem byl s randomama a zabili jsme to asi za 4h konec :-)

    Ale co mě teda přijde jako super feature z poslední doby, jsou ty týmy na Lab. - nemusí se dělat obden, ale když to každej udělá jednou tak to vychází 1x týdně, a to jde :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Jo uplne jsem se zapomel pochlubit, ze jsme s klukama byli v hunting fields 1670+-, takze jsme urvali ramecek.

    Byla to docela drina a hodne koordinace a i tak to bylo relativne napinavy. Ale byt 1670 z celyho sveta beru jako uspech. Na top 1000 jsme nemeli, malo sypem :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ten nerf furt probiha. Postupne se power snizuje. 39 taky.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm to vypadá že toho nerfli víc ne ? Ne teda že by ty patchnotes četl, už pár měsíců vůbec, pomalu se prokousávám bez nějakýho zákysu...
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak už jsem pobotil i první multistage v CH39, deficit je furt malej. Ale jsem seklej na klasický stage, kterou všichni dali Thoranem a mě už to drtí skript 30min :D (39-6).
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: nespechej, mne to moc dobry neprislo :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: a btw Overwatch mám někde na watchlistu. Nj skloňování mi moc nejde .D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: chudak albedo, si holka nezaslouzi :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam