• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: no, za me je to furt moc prace. Obzvlast kdyz ti tam obcas hodi neporazitelnyho protivnika (stalo se mi trikrat). Ale zmeny kvituju s povdekem.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: tak musím říct že Rift je rozhodně lepší jak minule. 2x možnost restartu, a objevíš se jen o 5 levelů níž než jsi skončil. Za mě rozhodně progres. Akorát teda ještě je blbý, že vlastně musíš několikrát failnout, aby jsi se dostal na dostatečný lvl a získal dostatečný lvl reliců nebo jak se to jmenuje. Jsem zvědavej na AE. Minule to byla pohoda.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: uvidime :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hahahaha auto battle bez makra, ggg, takže brzo všichni v CH43 :P
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: nope, setrim na ae
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Kupujete každej den ten time emblem z shopu za 500 dia ?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: rift by mel byt trochu min repetetivni, tak snad.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm další awakened hrdine, a znova Rift. No nic moc teda :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: njn, ja 7. Ale zrovna baden se v posledni dobe docela hodil :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: no upřímně na CR nemám vůbec morál - jedu tupě z netu. A chybí mi kotel klíčovejch hrdinů, takže to "něčím" nahradím a pak to stojí za pendrek. Hlavně ani nemám místo v RC - mám několik Ascended 5star hrdinů lvl 1 :) Jako různý Badeny, Izabelly apod....
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: u cr me stve to nastavovani teamu. To je desnej opruz :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ae za tri tydny prej
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    TR/CR mě sere, jsem někde okolo 50% nebo gold/diamond. Ty odměny mi za to nestojí. Ten karetní event nic moc. Isle of Gold vyloženě bída. Mohlo by být další AE :) Jinak 38-8 a už jsem línej si furt něco pučovat :P Jak psal Avatar - collectorka.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MR_DAN: 1038. Nemas vydrz, takhle s tebou zadna do duchodu nevydrzi :D
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    MR_DAN:

    mno, nejsi sam, ten ~ 400 level je pro mnohe tristni : )) -> DEFILA:
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    MR_DAN: 597 dni! tak to je jasny, to vyhoreni, to uz je proste prechozenej vztah :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MR_DAN: nojo, to jedes jinou ligu :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    AVATAR: 429, ale hraju asi kratsi dobu jak ty :-) tusim neco malo pres 500 dni...
    38-8, v tr jsem vetsinou diamond, nekdy 4, nekdy 2 a v arene 10-20
    a f2p samozrejme, nenasypal jsem nic
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MR_DAN: jakej mas lvl? Ja na to tlacim co f2p staci a 510. Ti co ted maj 522+ davaj se stejnym teamem v tr legend, ja jsem byl dnes rad za gold2 :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    AVATAR: sranda, u nas v guilde jeden typek zrovna dodelal haeluse aby mohl machrovat v arene :-)
    takze jsem ten tym o kterym pises videl poprve asi 3 minuty zpatky... jako bylo by super rozbit trochu tu arena metu

    me prepada trochu vyhoreni, stargazing a crystal cramming je nejvetsi nuda na svete, tak si asi dam chvili od toho oraz a budu si buildovat novy hrdiny z frakci... snad to pomuze
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MR_DAN: ja se ted bavim v arene, kde se predhanim s jednim typkem. Chtel jsem zkusit haelus god team proti jeho e60 ainz teamu. Sice jsem mezitim prisel na to, ze ho porazim mishkou, ale haelus taky 4/5 pripadu vyhrava :)

    Dalsi duvod, proc jsem chtel prvne haeluse byl ten, ze ted muzu setrit karty na event, kde je mozny je menit za ty advanced, abych postavil atalene.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam