• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    EXSECRABILIS: nechces to rozjet od zacatku? Server, kdes rok a pul nehral, je uplne jinde, nez ty. Budes sat ve vsech modech.

    Na afk.hamman.eu mad vsechno pekne pohromade.
    EXSECRABILIS
    EXSECRABILIS --- ---
    HOLAKAC: Koncil jsem v 31 kapitole. Cca s vydanim ainz ool gown (nebo jak presne se to pise) cca pre rokem/rokem a pul ? Odhaduju.


    Na reddit kouknu. Dik

    Aha. Driv areny sice taky nebyly nejak extra, ale alespon 1 enemak z tech par na vyber byl vzdy hratelnej. Ted tam neni nikdo. Jakoze vubec nikdo… tak mne to docela rozesmutnilo :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    EXSECRABILIS: Těžko říct, nevíme kde jsi skončil. Obecně většina infa/návodů zde: https://www.reddit.com/r/afkarena/

    Když jsi seklej tak teamcompy zde: https://afkhelper.nax.is/

    V PVP musíš utrácet nesmysl $ aby sis škrtnul. Lab je easy odjakživa :-)
    EXSECRABILIS
    EXSECRABILIS --- ---
    HOLAKAC: Ja jsem si rikal, ze je to nejake cudne :)

    Hele amohl bych poprosit o nejake rady ? Zjistuju, ze v srene at udelam cokoliv. Tak si neskrtam a trebas zas v labyrinthu nemam premozitele a v podstate je to nuda.

    (Ale zatim koukam jak blazen kolik je tu novych itemu, misi kde je nahrabat a tak.
    To mne zas vydrzi az do zkouskovyho v praci nez to vse dohraju :-D )
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    EXSECRABILIS: enemaci dostali brutální oslabení + mnoho hrdinů je mnohem silnějších. Pár nás ještě kliká .)
    EXSECRABILIS
    EXSECRABILIS --- ---
    Ahoj

    Po nejakem case jsem se vratil k afk arene. Hraje to jeste nekdo ? :)
    Zatim koukam jak blazen kolik je tam toho noveho a hlavne mam pocit, ze bud jsem byl predtim trouba co nebyl schopnej to poskladat a vyhrat nebo enemaci dostali brutalni oslabeni :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    ja jsem po dvou letech odinstaloval cca pred tydnem :-)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Já taky ještě hraju ale progres nic moc
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Kdo to tu jeste hraje? Jen my dva s holakacem? :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: po dovolený jsem probíral maily a vedle to jelo no :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: beztak jsi to prospal :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    HOLAKAC: pfff looser

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: noice, ja jsem ted 43-36. Brzdi me power cap, no.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak novej "rekord" - 2730 pokusů na stage clear (42-31). GG
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm dík, zůstávám u mágů. Mám jen Luc, Athalii, Feraela, Krena, zbytek není 309 :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Temp 1/3 a 2/3
    Magove me donesli na 135 cca a pak uz nesracili dmgi. Tak jsem switchnul na cele. 150 byl max pro muj lvl, protoze dal to vyzaduje tri teamy, ale hrdiny mam na dva.

    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: jedeš Rift podle toho guidu z posledně ? (https://i.redd.it/qn419y4yahw81.png) Koukám totiž že jedeš celerity...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Tak jsem se dostal na VIP12 a pochlubil se v guild chatu. A dozvedel se, ze uz jsem do toho prej vrazil minimane 20k. Na afk.guide pisou, ze vip12 stoji $1250 a to uz jsem docela znervoznel, protoze to uz by bylo na uninstall :)

    Tak jsem v google play vlezl do plateb a vsechno to poscital. No, hucim v tom za 11290,- (coz dela 282kc mesicne - zadna hruza :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Najs, já jsem krom KT a celehypo o skoro 100niž, jsem se na to vybodl jak začli multistage, tak doháním. Má to pozitivum - přísun Scamgaze karet :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Ja ted nejak takhle, no...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam