• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIAndroid Auto, Apple CarPlay - chytré automobilování
    Používání, zkušenosti, tipy a triky, nové verze a samozřejmě hádky, který ze systémů je lepší.
    rozbalit záhlaví
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    BUCKOWSKI: Normalni android, mam tam pri startu replaio radio a waze, aby se mi rovnou pustilo me oblibene webradio a navigace. A dal jsem si tam vzdy viditelny home a back button, takze kdyz si chci pustit netflix nebo youtube, je to ma dva hmaty.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MAKROUSEK: jakou? a jaký tam máš launcher, aby se to dalo pohodlně ovládat za jízdy?

    Já to sice do auta chtít nebudu, ale pro inspiraci.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    BUCKOWSKI: Hm, tak to nechci, ja mam svoji cinskou krabicku s plnym Androidem :-)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MAKROUSEK: https://youtu.be/LXDbam1-_2w

    prostě udělali nové rozhraní, které by mělo být lepší...
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    BUCKOWSKI: To je jako ze poprehazovali tlacitka, aby lidi zmatli?
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    PUSCHPULL: stahuju přímo apk z apkmirror

    google maps jsem nezkusl, myslel jsem, že to funguje obecně jako jiné rozhraní, tak zkusím zítra
    PUSCHPULL
    PUSCHPULL --- ---
    BUCKOWSKI: jak to děláš? Já mám zatím AA verzi tuším 8.5.xxx
    a nejde to.
    Mělo by to stejně zatím fungovat jen s Google Maps (Waze přijde později a další aplikace kdoví kdy ...)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    tak zkouším zprovoznit Coolwalk, ale za boha mi to nejde.
    KRKA
    KRKA --- ---
    BUCKOWSKI: Nikde nic v nastavení nebo párování, už jsem to cele projela, proto jsem to zkusila rady :)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    KRKA: Manželka má sice Iphone, ale o tomhle vím prd. Hledal bych asi v nastavení Bluetooth a párování s autem.
    KRKA
    KRKA --- ---
    zdravim a prosim o radu :) ptala jsem se v jinem auditku, ale bez rady.. ohledně CarPlay pls. Dá se nějak na iPhone vypnout, aby se mi z telefonu v autě neprehraval zvuk? Dam příklad, sedím v autě, poslouchám hudbu, vezmu do ruky telefon a zapnu foťák, v tu chvíli se hudba vypne a auto si mysli, ze bude přehrávat zvuk z tel. To samé když třeba zapnu Fb nebo IG. Nejvíc vtipný je když jsem zkusila zapnout Shazam, aby poslechl písničku a samozřejmě v tu chvíli se radio vypnulo. Hrozne mě to vytaci, ale nikde jsem na to neprisla. Díky za rady!
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    DUCATIMONSTER: Tak pokud je to kabelem, tak nejlepší varianta.
    PETJU
    PETJU --- ---
    Super :)
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    BUCKOWSKI: Problém vyřešen. Tenhle kabel pomohl. Diky všem
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    DUCATIMONSTER: Já jsem dlouho jezdil radši do czc, ale už to dávno neřeším. Na ufouna seru. Je mi jedno, kde koupím to, co chci. Kvalita mě zajímá víc. A ty alza power pdodukty mám ozkoušený. Kabelů i nabíječek mám spoustu. všechno funguje
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    ZBYNEK: myslím, že rychlost nebude hrát roli, ale AlzaPower mám vyzkoušené a je to kvalitní kabel za rozumné peníze a já to k dostání ihned.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    No nakonec jsem otce taky poslal pro ten alza kabel , i když ji nemám rad a sam tam nekupuji. Zítra jede na nějakou dlouhou cestu , tak to otestuje.
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    DUCATIMONSTER: ja.mel.tohle blbym kabelem, passat b8 a xiaomi mi mix 2s. ted.mam alza kabel a pohoda. Stejne mi to dela i s blbym kabelem zapojenym do kompu
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    BUCKOWSKI: Hmmm, rychlé USB 3... To jsem ještě nezkoušel. Vypadávalo mi to vždycky s USB 2. Ikdyž podle specifikací USB 2 stačí.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    a co alza?
    AlzaPower Core USB-C 3.2 Gen 1 - Datový kabel | Alza.cz
    https://m.alza.cz/alzapower-core-usb-c-3-1-gen1?dq=5472812
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam