• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIAndroid Auto, Apple CarPlay - chytré automobilování
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Tedka na fejsicku ve skupine venovane mymu autu postoval nejakej Fin, ze koupil tuhle bedynku a ted si v aute pousti videa a netflix a vubec, funguje jako telefon (v bedynce je simka):
    Carplay Ai Box Wireless Carplay Netflix Android Box Car Multimedia Player UX999Pro 4+64G Audio Navigation For Volkswagen Toyota|Car Multimedia Player| - AliExpress
    https://www.aliexpress.com/item/1005002996407751.html?spm=5261.ProductManageOnline.0.0.5d864edffZtZeN&fbclid=IwAR0rSqr6Y5dalGYkGQgbuF08ONuMc8f7FyjHR8HUOwemU_I6OKhKifPzAVE
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Otec ted koupil nějaký libovolný jiný a ten to neustále odpojivani a pripojovani dela hned po zapojení. Jo jedna se o usb C
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    PETJU: A jaky kabel by byl lepsi? Nějaký drazsi? Má mit nějaké konkrétní specifikace? Nemáš prosim přímo odkaz , nebo kdokoli jiný ? Diky
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    DUCATIMONSTER: Mám občas podobné problémy; Ford vs. Samsung S10e. Na řešení jsem zatím nepřišel :-(
    Použití jiného kabelu snížilo četnost těchto případů.
    PETJU
    PETJU --- ---
    BUCKOWSKI: Urcite je to o automobilce, o tom zadna. Ja chtel jen podotknout fakt, ze to v hodne pripadech muze byt jenom tim blbym kabelem.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    PETJU: asi to bude i automobilce, Octavia 3 a byla bez jediného updatu, ale tam všechno fungovalo, problémy vždy byly na straně telefonu.
    Octavia 4 oproti tomu prý update měla už mnohokrát, protože ten infotainment tam stojí za prd.
    Na Discover ve VW updaty chodí a stahuje si je to samo pomocí interní eSIM.
    PETJU
    PETJU --- ---
    BUCKOWSKI: Ja mam 2021 Volvo V60 a aktualizaci uz mi prislo nekolik. Nicmene nez prisla aktualizace na bezdratovy carplay, tak jsem taky resil problemy s konektivitou a bylo to jen a pouze ve spatnem kabelu.
    Ono tech pricin muze byt vzdycky nekolik, tezko rict, no.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    DUCATIMONSTER: může, infotainment bývá často příplatková položka. Ale jestli je to 20 nebo 21, tak to asi stojí za to zkusit.
    Ale jako výchozí předpoklad beru, že s původním telefonem to fungovalo správně. Takže chybu bych hledal spíš v telefonu
    Každopádně update na infotainment škoda z roku 2017 nikdy žádný nebyl, ale naštěstí nebyl ani moc potřeba.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    BUCKOWSKI: Tak Citroën je vyrobený 2021. To muze byt starý infotainment?
    PETJU
    PETJU --- ---
    BUCKOWSKI: Taky si myslim.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    moc bych nepočítal s tím, že s tím v servisu něco udělají, staré infotainmenty jsou prakticky bez podpory, navíc pokud jiný telefon fungoval, hledal bych problém spíš tam a ne v autě
    PETJU
    PETJU --- ---
    DUCATIMONSTER: Aha, ja mam auto na internetu pripojeny 24h/denne a aktualizace si to stahuje samo. Asi bych tedy zkusil ten servis, at tam daji nejnovejsi verzi, jinak nevim.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    PETJU: No v autě mi to žádné aktualizace nenabizi. To se asi musi do citroen servisu.
    PETJU
    PETJU --- ---
    DUCATIMONSTER: A v aute je system aktualizovany stejne jako v telefonu?
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Dostal nedávno lepsi telefon. Se starším mu to v tomto autě fungovalo bez problémů.
    PETJU
    PETJU --- ---
    DUCATIMONSTER: Mozna to bude v samici, no - jako vstup :)
    A jinej telefon jste zkouseli taky?
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Pochopil bych , kdyby to nefungovalo vůbec. Ale tohle je fakt zvláštní chování.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    PETJU: Jo jo , jine kabely jsem zkoušel.
    PETJU
    PETJU --- ---
    DUCATIMONSTER: A zkouseli jste jinej kabel? Ja mam tedy ve svem aute bezdratovy carplay, ale sluzebak ma jeste kabel a tam pomohlo vymenit kabel, sic to taky je na carplay, pricina muze byt stejna.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam