• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    TRAGED: jeee jsem to chtel jeste zapnout :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Mimochodem doufam, ze se pochlapi a kratce po launchi splni slibenej crsossplay a jeden ucet napric platformama, obzlvast kdyz to umi davno FFXIV.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Momochodem, pod vodou rozhodne prozkoumavat, vcera jsem tam nasel nekolik ukrytych jeskni plych truhel s tucnym lootem...



    ... a bugnutym odrazem. Zajimave bylo, ze provedenim screenshotu se bug "opravil"

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Na vyhlidce :-)

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Tak jsen včera s Interceptorem solnul Prime Titana, ano, toho obrovského co je ve Free play, a bylo to hrozné pižlání. Myslím, že to je přesně ten typ bosse, vzhledem umístění a otvírání weak spotů, na kterého chceš Ranger javelin. S tím by to IMHO bylo mnohem, mnohem snazší a Storma by IMHO vyrezistoval a Tank ma na nic burst DMG, ten je dobrej akorat na houfy "zerg" mobu.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KID_MCHUTT: jo, hýbe se s tím líp, ale nic netrefuju, takže vlastně horší
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: tak já to zkusím s ovladačem, ale moc tomu nevěřím, střílení mi s tím nikdy nešlo
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    REFLEX: Do 3. rano.

    The free demo, therefore, will end at February 3 at 6pm PT, 9pm ET, 2am UK (February 4).
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Do kdy bezi to demo?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: To je OFC taky o zvyku, ale vzhledem k tomu, ze je pohyb je tu nemene dulezitej, nebo i dulezitejsi nez mireni - Interceptor npkc, tak gamepad u me jasne vitezi.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: to je o zvyku, mně se třeba tím ovladačem hůř míří
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Vas entusiasmus pro pouzivani KB+M u akcni hry z pohledu 3. osoby je obdivuhodna. Me to preslo uz u TR:AoD, kdy tedy 1. 1/3 sla, ale jakmile jsem se dostal do prvni hrobky a mel skakat po sloupech nad lavou, tak absence presnosti mi ji zanbranila dohrat. A to ve sve dobe to byl graficky klenot.

    REFLEX: Me fakt ten tank, solo to byla nuda k uzoufani. Ve vice lidech by to mohla byt vetsi zabava, ale na solo fakt ne.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    WRATA: hele, já mám myš nastavenou na 2000dpi a v pohodě. Chtělo si to trošku zvyknout, ale fakt v pohodě
    WRATA
    WRATA --- ---
    Jako litani a plavani na KB+Mys hrozny peklo. Litani si uz jakz takz zvykam ale to plavani je sileny. Fakt by to chtelo free look
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    LA_PIOVRA: to je o zvyk, prostě se to chová podobně jako s lodí - zabereš moc a ulítneš do pihele - taky jsem nadával, ale pak jsem si zvykl.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    btw nejslabsi Javelin mi prijde ten zakladni
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    VIRIK: jo super mi tam prijdou ty bonus damage kdyz se pouzijou ruzny elemental dmg, je to fakt poznat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam