• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub
    KORAL
    KORAL --- ---
    VIRIK: ehm... žena se stará o rodinu, já se starám o hru a Kida :-D
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    a co rodina? Věnuješ se jí, dáváš jí najíst, nebo jsi rád potom, co v listopadu ustalo bušení na dveře a v té části bytu už je od té doby klid a nic tě neruší?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KORAL: jasněééééé :P
    KORAL
    KORAL --- ---
    KID_MCHUTT:
    pfff.... ted v ní sedím, abys věděl :-p
    A vůbec, neruš musím makat :-D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KORAL: hlavně flákáš chození do práce, to je jasné :P
    KORAL
    KORAL --- ---
    TRAGED: Teda mě ta recenze fakt pobavila. A docela i zaujala. Rozhodně bych si na jejím základě hru zkusil a nezavrhnul ji.

    Jen pro info, už jsem lvl 30 a PWL 492, takže ji tak nějak žeru :-D
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    mně přijdou lidi co to hrají úplně v pohodě. Oni takový ti frajírci co na všechny serou to rushnou a zmizej pak s hejtem na internety, ale lidi co to chtějí hrát a hrají klasicky týmově, tak ti to budou hrát pořád, takže pitomci se nakonec vyfiltrujou.

    jo a taková zajímavost, jak je slevová akce Ubisoftu na Xbox, tak jsem se koukal na Starlink a je to taková pěkná hra, byť hlavně pro děti. A je tam důležitý si měnit motory, zbraně, piloty i samotné lodě, včetně křídel. Jsme si říkal, jak by se s touto hrou pro děti poprali lidé, kteří si stěžují na přehřívání trysek u javellinů…
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: tak nemám za co utrácet (zatím jsem koupil všechno, co jsem chtěl a stejně mám 200k) a celkem bych si třeba rád zbraně obarvil, aby mi seděly k mému spidermanovskému oblečku :)

    TRAGED: po cca 24 přitvrdí ještě víc, musel jsem s Rangerem (a ten snese hodně) přejít ze solo na PuG. Naštěstí jsem zatím nenarazil na úplné debily, naopak jsem párkrát chytil někoho, kdo tahal nahoru kamaráda, takže třeba final boss v Tyrant mine lehl během asi dvaceti vteřin :) Hraju teda na normal, pač zatím nemám úplně výbavu...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Je fakt, že přidat volbu pro Expedition start do výběr lokace po Mission results by mohli.

    A zbraně skiny mají, je to vidět na té Preorder Legendarce.a IMHO je to tak v pořádku, nebo nemáš za co utrácet a chceš další Vanity microtransakce?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Včera jsem se konečně dostal k odehraní Fortress of the Dawn, dotáhl LVL 16 a musim říct že hra řádně přitvrdila. Enemy Mine se solo fakt nedá, nebo aspoň ne jako Interceptor. Jakmile se dostanu k aktivaci výbušniny u vchodu, kde neni jediny kryt, tak mě ten monstrózní spawn Elite a Legendary Scarf během chvíle desintegruje.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    co mě osobně trochu vadí:
    - bug se zvukem (na jiný jsem zatím nenarazil, což je s podivem, ale je fakt, že je aktivně nehledám, EA mě neplatí)
    - nemožnost se z konce mise rovnou vrátit na výběr mise a nutnost jet minimálně přes dva loadingy
    - nedostatek statistik na konci mise (přesnost, body count a tak...)
    - nemožnost skinovat zbraně
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GREGOR_PRIDE: Ten brek nad statistikama nechápu, vždyť každá věc je má u sebe uvedené. Ve výsledku je to úplně stejné jako v každém RPG.
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    KID_MCHUTT: ale jo, ted jsem hral free a to me bavilo... sere me jak to porad portuje po kazdy skonceny misy... ale jo bavi mi to... hratelnost je dobra, a jestli poladej statistiky a to co je hre aktualne vycitano... jako ze se patchuje koukam, tak jako tesim se co bude
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GREGOR_PRIDE: těch příběhových misí je cca 30 hodin. ...pár...
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    GREGOR_PRIDE: je fakt ze jsem od vcera hral asi 10hodin destiny2 :)))
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    ...face palm ale s usmevem...
    koupil jsem ji kdyz mi zbejvalo asi 45minut z trialu, po cca dalsich 10ti minutach jsem si uvedomil ze me to nebavi a ze je ta hra vlastne hrozny šmé ... :) 3 strongholdy par misi, odpojovani, nesmyslny bonusy na zbranich a drahej krafting... rikam ai co na to angry joe...
    noy je nasranej asi jako ja...tak jsem ukusil ms podporu a jakoze aby mi vrátili penize :)
    nepochodil jsem...
    nekolikrat jsem precetl / slysel ze je to prazdnejsi nez F76, do kteryho jsem prudil .. no mam co jsem chtel :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    REFLEX: když si preorderuješ The Division 2, můžeš si ji dokonce vybrat jako dárek (a to se vyplatí!)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: ( A pak tu Quantumbreak, kterej ma i s epizodama na XBX 159GB :-)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    VIRIK: tyjo tak to si koupim aby se mi na to prasilo v knihovne
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VIRIK: zlo!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam