• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    KID_MCHUTT: devky jen na to aby si mel z ceho snupat ten kokain predpokladam
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    PIETA: flétna. kokain. možná děvky.
    PIETA
    PIETA --- ---
    KID_MCHUTT: Online hry se strašně blbě kradou.

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KORAL: Celou dobu jsem si rikal, whatever, quikplay stejne nikdo nepouziva a pak jsem dojel pribeh a dostal Legionary challenge quest....
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ...nebo začnu hrát na flétnu a šňupat kokain, možná to bude levnější a uspokojivější než hraní her.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Vcera jsem konence hitnu 26 a "nucen" dodelat Weapon challenges jsem vytahl do Freeplay s Colossem....

    ... a musim rict, ze zacatek byl peklo, ale jakmile jsem se vybavil a zacal prichazet na zpusob jak Colosssa hra, tak se ze me zacalo stavat "peklo na nozickach". Torrent autocannon + plamenomet + Shield charge. Uff,, musim rict ze s nim nejaky cas vydrzim.

    BTW je zajimave, jak me v Demu nejvic oslovil Storm a Interceptor, zatrim co Colossus mi prisel uplne nejvic nudnej, zatim co v retailu to mam naprosto obracene. Ale pocitam, ze to je casem kterej tomu clovek ted muze vecnovat, protoze nespecha vsechno hned vyzkouset.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KORAL: mě nasralo. Asi ty se vrátím zpátky ke kradeným hrám jako zamlada.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Tohle mě vážně pobavilo :D
    Anthem beta Tester to QP >/D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: No nevim, ja beham s Rangerem nejradeji Warden//Devastator
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    WRATA: obcas se to stane, kdyz to moc sypes:)
    WRATA
    WRATA --- ---
    BIMBAS: Snapja je podle me dobra jenom u Storma jako sekundarni zbran. Ja si cil zmrazim a pak na tri rany do weak pointu . Na GM1 to zabiji temer vsechny elity
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    jinak nejvic hraju Colossusa
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    celkem je fajn. Já jsem dostal tu legendarni sniperku a neni spatna, jenom nemam vypiplanej char se kterym bych ji hral. Jaky atributy mam navesit na toho interceptora ? Ted jsem s nejakym bezel GM1 stronghold a bylo asi za 10minut hotovo jaka to byla freza
    WRATA
    WRATA --- ---
    LA_PIOVRA: Jak muzes jako storm mit neco na CD? ;)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Konecne mi padla zbran, ktera je pro mne pouzitelna v soucasny dobe i mimo cas, kdy jsou vsechny ability v cooldownu.
    Dobra na vznaseni kousek nad hlavou velkejch bubaku a strelbu do jejich hlav.



    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VIRIK: to jo, ale nejsou v tom shopu, svině :)

    jinak by mi celkem dost vyhovovalo menšení toho seznamu napadaných věcí - je hezké že to má ikony 2x2cm, ale jsou tam k hovnu, vzhledem k tomu, u kolika rozdílných věcí se vyskytuje stejná ikona...
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jinak ony ty náhledy věcí ze store tam jsou, a to tam kde se vybavujete, je tam přepnutí do koupit a ono se to hned ukáže na javelinu - matroš, skin i tanečky
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: golden shower pose? :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    V vanity store je ted victory pose "Make it rain" :-)
    WRATA
    WRATA --- ---
    TRAGED: Ja o voze a ty o koze...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam