• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    já si nemůžu stěžovat, vždycky potkávám lidi, co tak nějak lítaj dohromady.
    A když bylo nejhůř a já padnul, tak se ke mne vypravil jeden javelin, byl celej bílej a snesl se ke mne z nebe a zvednul mne, jako anděl :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KORAL: Ano, bylo by prima, kdyby prehlednute dropy chodili jako v Destiny postou.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Škoda, že v tom free světě nemůžete být opravdu sám.
    Stalo se mi, že jsem tam byl s kamarádem a kus od nás si běhal nějaký týpek sám. No jen ze zvědavosti sem se za ním vydal a měl jsem tam na zemi MasterWork a kamarád Legendárku.
    Tak si říkám, kolik takových dropů jsem přéhlédl a nebo o ně přišel, jen proto, že se dotyčný držel blízko nás a nebo se náhodou naše cesty protnuly.

    Tohle mi přijde sakra na houby a nedomyšlené.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: to radši nechám bez komentáře...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Teď se nekdo radoval ze Blizzard ukecal MS a kvůli WoW je DX12 pro Win7
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: to už snad mají jenom důchodci, ne? :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Drive mě stvalo, že mi hra co 5 minut řekla, že za dvě hodiny se seerevr restartuje, teď mě štve, že se mi vypne server aniž bych si všiml jakéhokoliv odpočtu. Odezdi, ke zdi.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Radši se ptám, pamatuji odpor v NextGenu, tak jestli nejsi taky jeden ze 7kářů :-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: Aktuální, vole :) copak jsem banka?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Ktera..
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: a nebo to bude tím, že jako OS používám Wokna
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Tak pak už jedině NV a jeji shitozni ovladače ;-]
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    Tak jenom pro ty, co měli blbé poznámky, že ty problémy s hrami jsou mým HW - nejsou. Anthem padá úplně stejně na novém jako padal na starém železe. Totéž ostatní hry. Jebat to do ucha.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Já stále nejsem sto slozit rozumi gear na storma. Přijde mi, že je to slabe, na to co se od toho ceka. Když to porovnam s Rangerem, kteryho ted mam na stejnem PWL, tak ten to na GM2 krájí a přijde mi, že Storm se trochu plácá.
    Bud ho nerfli trochu a nebo nevím. Třeba ta jeho komponenta co zvedá elemntal DMG o 35%, ale snižuje Fyzickou dmg. Tím se připravuje o DMG ze zbrani, protože dávat o cca 30k nizžší DMG je sakra znát.
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    RADOWAN: S devastatorem klidne 20k..je to asi godlike roll, ale jsem strasne, strasne OP ted..uz abych skocil do GM1
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    Hraju ted storma, akorat mam 29lvl, padnul mi MW. Prvni. Heavy pistol s 200% dmg while hovering. V tandemu s devastatorem, ledovejma sealama jsem absolutne nezastavitelnej, na weakpoint davam 7,5k a vic dmg
    PIETA
    PIETA --- ---
    Divný je, jak na Redditu to je hru od hry úplně jiný. Division má ochotný lidi a spoustu rad, Destiny je samej shitposting a memy, ...
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    nedá se ten Reddit vystřelit někam na měsíc? Za Hitlerem? Ten třeba bude na jejich chytré připomínky zvědavej.
    "takhle se lidských těl nezbavujte, panhitler." Matematicky jsem prokákal, že vás holokaust nestojí za nic. To můj, to bude teprve něco!"
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PIETA: JJ. Zatim nejvic me pobavil pan "Delam Theorycraft uz 20 let a vas system je moc jednoduchej, takze vase hra nestjiza nic!" :-)
    PIETA
    PIETA --- ---
    Reddit dneska, to je zase...
    Redditoři, sborově: Chceme loot!
    BW: Pridali jsme vám loot.
    Redditor 1: Ale to není dost.
    Redditor 2: Ale to věci ještě zhorší.
    Redditor 3: Matematicky jsem dokázal, že loot je zbytečný.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam