• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VIRIK: mě to nebaví, kazí mi to hru. Hodně moc mi to kazí hru.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    nj. já jsem včera dělal strongholt taky se školkou. K tomu jsem si vylepšoval toho storma, kterýho jsem neměl vůbec vybavenýho a tak jsem s ním nakonec řešil jak tu pevnost, tak zvedal spoluhráče :) Ani nevím, zda mne to sralo, nebo jsem to prostě ignoroval.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VIRIK: ano, když máš čas hoďku a půl hrát a místo toho, aby ses bavil, tě to jednou pošle do skupiny, která nedělá dmg, takže místo dvaceti minut běhu jedeš ten posranej mine hodinu a čtvrt, pak si chceš zlepšit náladu, tak si dáš misi a ta ti spadne při loadingu a restartne se ti hra, čímž přijdeš o consumables, protože to, že spadl a restartoval se samovolně klient hra vyhodnotí jako ukončení a rovnou doplní partu, to je opravdu neláska k bližním. Prostě fuck off, domrdávají to čím dál víc.
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    VIRIK: kdyby to nebylo takovy mrzeni, urcite by nebyla nelaska :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    ale to je neláska
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: ano a dost nepříjemně poté, co čerstvě vylevelovaní kokoti v modrém gearu lezou do GM2 a nechají se tahat nedobrovolnými dárci a nedají se odtamtud vyrazit
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Pokud si neslozis vlastni partu, tak s tim nenadelas nic. Osobne jsem cekal, ze se mi budou obtoiznosti otvirat postupne, jak se budu equipovat, jako to ma Destiny. Odemceni hned vsech s hitnutim LVL30 me osobne prekvapilo.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: uvidíme a můžeme jenom doufat. Bez těhlech oprav to nemá ani smysl pouštět.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Nevim. nezaregitroval jsem, ale mel jsm to pusteny pri praci. Zminoval ze patchnotes jsou obrovske.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: je kokotskej. Do GM2 lezou nízkoitemlvl kreténi, kteří tam jenom zabírají místo a nedělají dmg.
    O opravě těch crashů taky ani slovo.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Co mas s matchmakingem za problem?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: matchmaking nechají jak je? jestli ano, jsou to kokoti.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Shrnuti z posledniho Devstremu:

    Patch 1.0.4 pristi tyden:

    Legendary missions
    • Jako Heroic v Destiny
    • budou se ale tocit denne a obsahovat zatim 6 story misi
    • obtiznost tesne pod Strongholdama.
    • named boss na zaver
    • truhla na zaver
    • vsechny truhly ve hre jsou boostnute co se lootu tyce
    • thrusters vydrzi o 20% dele, overheat se ochladi o 20% driv
    • pribudou universal componenty
    • health bar snad fixed
    • Po zabiti bosse budou ve stronghldech zamcene truhly - Elysisan cache, klic se bude dostavat za daily a bude z nich padat i vanity
    • Forge je ve Fort Tarsis pristupna bez loadingu z obrazovky s mapou a spol. a zaroven i z mission slecet screenu a v listu jsou ted i componenty
    • zrychleny salvaging
    • Fog walls by meli byt pryc, snad vsechny
    • ve video settings pribude tab Filed of view, nastavitelnej zvlast pro ruzne situace: Ground, Zoomed, Pilot, Flight, Swim. "for PC players only", protoze vetsi FOV ma impact na vykon.
    • performance improvement - pocasi, deni doba atp.

    Freeplay
    • nacate WE zustanou zobrazene na mape i po smrti
    • nacati titani uz se nedespanwou kdyz se spusti WE.


    NVIDIA
    • DLSS support
    • na SLI se pracuje


    Anthem Developer Livestream - Legendary Missions
    http://www.youtube.com/watch?v=6_H4GgV_qGs
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    v grupe kamosu myslim. S nahodnyma bych to neriskoval
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    solo gm1, standart gm2 a kdyz byl cas a chut tak gm3, ale je to naprd protoze to predpoklada zluty set a pomer cas/loot je na prd. Takze gm2 je nejlepsi
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Mas to popsane u obtizniosti.
    Hard je od cca LVL25 a padaji v nem obcas MW. Oni teda padaji i na normal, ale Normal je od 25 lvl priserne nudnej EZ mode.
    Jakmile se prehoupnes s Javellinem do Epicu, tzn kolem 430, muzes zacit otukavat GM1. GM2 je az pro MW Javeliny, cili od cca 670+
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    mi berete odvahu zkoušet si tu obtížnost vytahovat, zatím chodím na GM1 s jedním javelinem na 560...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    (z truhel)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KORAL: A pritom MW slucne padaji ve strongholdech uz na Hard.
    KORAL
    KORAL --- ---
    TRAGED: To mi povídej, je to k vzteku. Jít solo jakýkoliv Stronghold znamená mít sebou 450 pwl, který musíš protahovat.
    K vzteku, tuhle sem tahal takhle 2 hráče spolu s Kidem. Byla to síla, sem dělal solo dmg.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam