• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GANDHI: mně fascinuje, že to tam nechávají vyhnít a nemažou to po sobě...
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    KID_MCHUTT: ono se to nastrada, kdyz ma jeden ten report kolem 300MB:p
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GANDHI: 37Gb :-O
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    KID_MCHUTT: C:\Users\****\AppData\Local\Madness\Saved\Crashes
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GANDHI: dík :) já tam totiž asi budu mít podobné obludy taky...
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    KID_MCHUTT: na nejaky obskurni misto, ale ted to z hlavy nedam, az mi to zas crashne tak to postnu
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GANDHI: kam je to sype?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GANDHI: jo přes prime time to dneska drželo, ale lagovalo to jak prase... Jinak my už jedeme lvl 30/14 :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    lol, tak jsem to asi zakrikl - dneska uz to vecer startuju tak napodesaty, a kdyz uz se konecne dostanu za ten podelanej filmecek, tak to klekne na anticheatu:p a funfact nadavkem - crash logy zabiraly na disku peknejch 8GB:p
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Kbelik 2.0

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Hmm, koukam ze na ty outage maji i historii!

    Outriders status page Status - Incident History
    https://status.outriders.net/history?page=1
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    TRAGED: ja se uz od vcerejska pripojuju docela v pohode a hra drzi(nepadlo mi to ani jednou, zadny zaseky v questech) - vlastne jediny problemy, se kterejma se jeste pravidelne setkavam jsou, ze to nastartuje az napodruhy (napoprvy to crashne po uvodnim videu) a semtam pote selze anticheat, ale jakmile jsem ve hre tak naprosta pohoda. Ale taky teda jedu zatim striktne solo
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: JEEE! Tuhle AR uz mam taky :-) Byla to odmena za nejakou Bounty.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Obecne, nebo jen v prime time? Ja se zatim krome nemoznosti se pripojit a 2 dickonektu setkal se zaseknuytim questu, oba na pile, pan v kadiboude se nmekativoval a ve Free marketu se neotevreli dve, u obojiho ale pomohlo odejit do hubu a vratit se do mise a nastesti se mose hned nberesetuji takze odehradne casti misu se nerespawnovaliu :-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: je to průser hned jak začne prime time. Do té doby je to ok, v prime time to laguje jak prase, hra je mizerně napsaná, UE4 neustále padá, občas se posere anticheat, občas hra nepřežije spuštění videa nebo load, pokud je na obrazovce víc nepřátel, nestíhá to vyhodnocovat...

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Cetl jsi to? Zminuji problemy v skoro kazdem druhem odstavci. IMHO hrali po pulnoci, nebo pres den pred prime time.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: jak kdo, na Zingu z toho udělali normálně reportáž

    Outriders, den čtvrtý: endgame dojmy - Zing
    https://www.zing.cz/preview/96257728/outriders-den-ctvrty-endgame-dojmy/
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Koukal jsem, ze na PC je to peklo:

    Jiří Bigas@mrspockcz
    Ne, Outriders prostě nefungují ani čtyři dny po vydání. Dopoledne dvě hodiny ok, teď zase nic. Někomu jinému možná jo, ale mně ne. Nejde se ani přihlásit do hry. Takže asi bez recenze. V tuhle chvíli nejde hru testovat, na její fungování není spolehnutí a tudíž ji nelze hodnotit.
    https://twitter.com/mrspockcz/status/1378779085279793157

    Xlive uz nastesti jede docela v pohode.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: njn, nízký WT :) my jsme tuším 21/12 - kdyby to nelagovalo, bylo by to bezproblémové. Takhle když ti to započítá 1 výstřel ze 3 a někomu ani to, je to k vzteku
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Padnout sem je videl zatim jen jednou, z Coldclawa. Jinak jen jako odmeny za questy, hlavne za Bounty a Hunty. Aspon na 17lvl s WT: 6
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam