• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANHarry Potter: Wizards Unite
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KASUMI: jo to je ono, ono to tech 2-9 kusu urody rozhodi tak cca 50 metru kolem
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    jo "v bezprostředním okolí" myslite jako mimo? pac tady houbicka na zemi je, tak je vse asi v poradk u:)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KASUMI: ono se to objevuje nejak dvakrat, myslim jednou hned na cas, a podruhy asi po 20-30 minutach jeste jednou
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: moje pointa nebyla ani tak transparentnost, jako to, ze Niantic si buhviproc vzdycky vybere to reseni, co nastve hrace. Nemluve o tom, ze sova, co je schopna desetkrat resistnout master kouzlo, si tech 600 xp zaslouzi! :-)
    A to jeste jsem zvedavej, jestli aspon zustane tech 5 family XP, ktere nezminujou, a ktery jsou IMHO dulezitejsi, protoze scrolly potrebuju vic nez wizard xp.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    NECROMAN: no mela jsem budik na telefonu (rostlo to 24 hod), prisla jsem cca 10 min po dorosteni (byla jsem tam i 10 pred) a uz v kvetinaci neni...
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Tak to máme dost jiný názor. Tomuhle se říká otevřený/transparentní přístup, který oceňuji. Co popisuješ ty, mi přijde právě jako přesdržku chování, kterým je třeba Niantic pověstný u PoGo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KASUMI: skleníky jsou "komunitní", po uplynutí času se úroda zobfrazí všem na mapě k sebrání, jen bacha, že asi po hodině zmizí.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    KASUMI: Tak to nefunguje. Sklízí se v bezprostředním okolí skleníku během asi hodiny potom, co to doroste. A sklízet může kdokoliv, nikdo ti nic nevezme. Asi jsi přišla pozdě.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: jsou stejny jako minulej event, jen sova ma dvojnasob, zjevne omyl. Ale jako, kdyz na takovou vec prijdes az po 2 dnech (!), tak nezacnes panicky posilat celostrankove notifikace o snizeni expu, bud to udelas potichu, nebo to proste velkoryse nechas tech par dni, a opravis to v dalsim eventu. Zvlaste, kdyz realny efekt je minimalni, co z toho dela harvest je to, jak rozjebali spawny... Tech gryphu (ekvivalent sovy) jsem za celej minulej event mel seen 108. Sov mam po 3 dnech 151.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ntvl
    24 hod si pizlam ve skleniku houbicku a nekdo mi ji lohne???
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PSYCHO: Dobré místo je i Hadovka kousek od Kulaťáku, kde je v řadě asi 15 míst, nebo okolí mezi Hradčanskou a Dejvickou.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO: S obcerstvovnou* omg
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Jo jinak k ty Hvezde, tohle je taky solid misto a navic i z obcerstvovnou u innu :D
    (Central park Pankrac)

    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    PSYCHO: lvl nastesti 20 :) ale ty pixies myslim
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    CIVETTA: level 7 nebo Professor lvl 7? :D
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    AXTHEB: Diky, to mi Google skryl

    Professor sice jsem, ael zasekla na 7. Musim pridat
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Za mě ty expy byly/jsou nesmyslě vysoky, lidi naháněli levely strašně rychle, až jsem si sám říkal, proč to zase takhle kazí
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    2.0.2. není poslední verze? Chce po mě update, ale jiný APK jsem nenašla
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Bude opraveno vysoké XP za brilliant sovu a Harryho, poslední šance urvat nějaké XP do dnešních 9 hodin večer.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam