• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANHarry Potter: Wizards Unite
    Místnost věnovaná nově vydané AR mobilní hře na motivy světa Harry Pottera, od autorů Pokemon GO a Ingress.

    Dobrá tabulka s přehledem, na jakém levelu fortress padají jaké foundables.
    Foundables in Fortress Battles - Tabulky Google
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/18iEvxZdFMUjYQzHeDHDWyZ0OWFEQ6d7hfB1ly08Cxjc/edit#gid=1812999882
    rozbalit záhlaví
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: Budík jsem si dal přesně na východ slunce 5:20, Doxy se objevovaly ještě 15 minut po tom, pak už nic. Doporučuji nastavit podle nějakého přesného času:
    Yr – Weather forecast for Prague (Czech Republic)
    https://www.yr.no/place/Czech_Republic/Prague/Prague/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: tak na druhou stranu zrovna tyhle muzes hledat zcela cilene a uspesne, coz vetsinu tech ostatnich nejde.
    Budika mam uz tejden, zatim jsem vstal nejdriv v 9 ale. Nejbliz Doxy jsem vzdycky v noci, kdy jdu tak ve 2 vstat, a rikam si jestli nevydrzet... :-)

    Spis me stve, ze kdyz doprestigujes na gold tak pak uz neni nic, a naopak jsi na tom bitej - jakmile dochytas, tak mas uz nafurt jen +1 (nebo +2 u toho jednoho vic rare commona na uvodni strane), takze se family xp zpomali. By mohli aspon davat nejakou odmenu za ten prestige, knihy treba, ted uz ale bohuzel je pozde to udelat.
    SQUOP
    SQUOP --- ---
    NECROMAN: i hate you! :-D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: jediný problém vidím v tom, že základní stránka potřebuje 50x chycených Doxy a Gold page 200x. Foundable, co je nejhorší k nalezení, potřebuje největší počty na prestige.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Ráno jsem, si dal budík na východ slunce a za 15 minut jsem chytil 4 Doxy z postele, ono to půjde :)
    RAM_VON_SEE
    RAM_VON_SEE --- ---
    ja mam tri doxies...vsechny chyceny v kalbe))), dneska sem si privstal a hodku a pul se snazil...ani ň
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Taky nemam ani jednu jeste, asi pockam na zimu, az budou vyskakovat pri normalni ceste do prace... :-)

    Ale zato ty Harryho svetry zjevne fakt fixli, jsem dal ty 3 za 4 pokusy, takze mi vic jak 30 run zbylo na druhou pulku eventu...
    SQUOP
    SQUOP --- ---
    doxy jsou horror, 4x jsem vstával a nepotkal ani jednu (resp potkal jsem jednu než jsme měl SOS) :-(
    RAM_VON_SEE
    RAM_VON_SEE --- ---
    JEREMIUS: si pockej na SOS ukol c 14 :) petkrat chytit vlkodlaka, kterej se spawnuje pouze v noci a za uplnku a chytit 5 doxy oddities, ktery se spawnujou jenom za svitani :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Já teda nevím, my měli dva inny s trojicemi dd a s pruhem tam byly každých pět minut dva spawny, odhadem.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    IMHO hlavni problemy s eventem:
    - triple expy za lektvar neni dostatecna motivace, zvlaste pri aktualnim nastaveni spawnu
    - slibovana prevaha spawnu Hogwarth potvor vubec nefungovala z DD, na to se zjevne nekdo vysral to tam nastavit
    - navic to nefungovalo vubec ani na flagged uzemi, takze fakticky bylo dost obtizny najit misto, kde se event choval jak mel :-)
    - navic ta rarita obecne ani na innech s max DD proste nebyla. Chytil jsem za celej event jednu vec co jsem nemel (portret Brumbala), a videl jsem tusim dohromady tak 2-3 spawny s red pruhem.

    Tj. priste vynecham, expy muzu mnohem pohodlnejc ziskat za delsi dobu tak jak mi to vyhovuje (navic na wizardry XP prakticky nezalezi, jen to lidem jeste nedochazi), takze budou muset vytasit neco konkretniho, co jinak ziskat nepujde.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ADDALBERT: to buglo od nove verze uz
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    ADDALBERT: zobrazovani chalengi, innu a foundables u pratel
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    No ja udelal asi level a pul a nechce se mi domu, tak jdu do mesta a zkusim jeste dodelat ten level a pul vo mi chybi do 30, asi 150k expu.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    My jsme se sešli parta lidí a hodně jsme bojovali ve věžích, což bylo super. Samotný event žádná pecka nebyla, měli by do příště vymyslet něco, čím nadchnou. Prostě dát novou věc, která bude k dispozici třeba jen v daný čas, nebo něco podobného.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Ony ty spawny z DD jsou označeny, ale není to moc vidět, všimnul jsem si až na konci. Jinak nic moc, ani nebylo třeba chodit a zbyla mi půlka energy, a ti jsem nevybral těch 50 ještě. Aspoň jsem splnil hned 3 achievmenty...

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: nejvíc mě tak dnes potěšila další Formidable Pixie, tak už zbývají jen tři :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Community day docela zklamání, sice jsem dal asi jeden level, ale jinak v podstatě nic. Půl hodiny jsem stál u dvou Innů, kde měl každý 3 detectory a nevšiml jsem si skoro žádných spawnů navíc.
    Pravda, ulovil jsem asi 5 nových Severe úlovků, ale to je tak asi vše.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Zaparkoval jsem v Arkádách. Jdu vás zkusit najít. Mám času tak na jeden brain elixír, tak snad uspěju. :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO: Jsem na druhy strane jak se posiluje, dojedu kolecko a stavim se, mam zizen, cerveny boty mam :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam