• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKbulletjournal
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Za dva měsíce s #bujo začínám 45. stranu a i když jsem metodu neadoptoval ještě zcela stále z toho mám dobrý pocit a posouvá mě dopředu. Navíc to zabírá čím dál méně času. Jak píše v knize, chce tomu dát alespoň tři měsíce než to začne přinášet ovoce a něco na tom bude.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    MAJKA: no neco by mozna tydne stacilo, ale napr.vymenit veci detem ve skolce chce denni sezeni.
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    FRENNET: mne treba stací týdne, takže k tomu sedám v neděli večer. Denní vůbec nejedu.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Tak se mi to postupne rozjizdipodle toho jak ctu knizku, tak pridavam dalsi a další sekce. Je to fajn, nenosit toho tolik v hlave. Akorat najit si na to cas je prekerka. Myslim na prepisovani ukolu ze dne na den. Zatim to resim ve vlaku cestou domu, doma na to neni cas.
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    MILAZAJICEK: Ten jsem stihla ukořistit v ucházející modré. Ale v té době měli ještě vcelku velký výběr. Teď už mi tedy jen zbývá konečně začít plánovat ;)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    MILAZAJICEK: ja uz A6tkove diare mela a vyhovuji mi vic. Vejdou se do kabelky a nejsou moc tezke. Nobtak pristi zapisnik muze byt mensi. Na tomto si to nacvicim a vychytam co a jak.
    Jinak čtu tu knihu co to jde a fakt je dobra. Asi si ji nadelim/necham nadelit k vanocum.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FRENNET: A6 by mě asi byl malej ale neviděl jsem ho tam, ani ten fialovej co mají na webu. Jen růžový broskvový, modrý a černý.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    A ted koukam, ze maji i A6tkovy format! Ten by se hodil vic!
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    MILAZAJICEK: ten zapisnik z FT je fajn, neprosvita inkoust a za tu cenu ke to parada! Mam zlutej a jsem spokojena, do ruzovyho bych asi taky nesla.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    V prodejně Tiger https://cz.flyingtiger.com jsem ukořistil poměrně ucházející blok na #bujo za 140Kč, bohužel jim tam zbývají barvy jako je růžová v různých odstínech. Praktického nic.
    Co je nového v prodejnách? | Flying Tiger Copenhagen—Page 4
    https://viewer.ipaper.io/flying-tiger/cz/2019/september/?page=4

    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Jsem si dneska bujo zapomněl a vůbec jsem z toho neměl dobrý pocit.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    FRENNET: tou jeho=Barack O'Bama ohledne sbych modrych a sedych obleku v rozhovoru pro Vanity Fair.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Jestli je to tapeta, tak pardon, jedu pres mobil.

    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Tohle je daily log a pouzivam mazaci pero-modre, cernou na nadpisy a pak barevnou jakou vezmu. Washi pasku na oddeleni mesicu. Nic vic zatim nepotrebuju, ale pnuti je velke. Zatim jsem jeste doma, ale o mesic nastupuju do prace, tak uvidime jak a co budu pouzivat v plnem nasazeni.
    Ted v zari jsem zacla daily logem hned po prehledu mesice, ten chci mit na prvni strane noveho mesice v tabulce. Nynejsi radkove mi nevyhovuje.
    V pristim mesici zacnu daily log az po strance s jidelnickem a naplanovanymi pracemi a vylety na aktualni mesic. Tyhle veci potrebuju k uvolneni kapacity mozku. Dve deti, kterym se vhci venovat mi berou tolik kapacity, ze nezvladam tvrde argumentovat.
    BuJo mne dovedl k optimalizaci systemu zivota tou jeho vyznamnou poznamkou k jeho obleceni.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    MILAZAJICEK: podarilo, podarilo. Zatim si ho vedu a vecer, kdyz uz mam klid delam sumar dne a pisu ukoly na dalsi den.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FRENNET: podařilo se začít od září?
    EULE
    EULE --- ---
    Nechcete sem nekdo hodit nejakou fotku svych BJ pro inspiraci?
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    MILAZAJICEK: zacala jsem cist tu knizku. Musim rict, ze i kdyz ji mam v anglictine a s tou jsem uz nedelala od nastupu na rodicak, je dost dobre ctiva. Hltam kazde slovo a stranky padaji jedna za druhou. Je hodne inspirujici, doufam, ze z toho neco bude.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    MILAZAJICEK: jen pro inspiraci, někdy tam člověk narazí na něco zajímavýho.
    I tady - https://www.reddit.com/r/bujo/
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    LEON_KOWALSKI: tam mi prijde ze se resi hlavne barvicky. Ja jsem rad ze stiham si ho vést. Je to sice nádherný ale pak znich vyleze ze si tím krati cas ve škole atpd.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam