• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TLAMPACPraskání sociálních bublin
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Vy jste hodně jina bublina. Ani po precteni netusim o co tu jde.
    BERUNA
    BERUNA --- ---
    TLAMPAC: a alespon na vanoce respektovat svobodu nabozenstvi, obdarovat neznameho cloveka, kdyz se nestane solidarni tak alespon pro vlastni dusevni hygienu
    BERUNA
    BERUNA --- ---
    NELLIA: kdo te nuti videt cloveka se stejnym problemem jako typecka? nebylo by lepsi premyslet o vyznamu etickeho pristupu a panenstvi od sebe samych? hele napsala bych Jeziskovi aby byl porad stejne spokojeny s jablickem a papirovani nechat na intelektualnejsi pratelsteji vychovanych detech...neexituje spatna matka....ta se ridi instinktem...ale spatna zena nemuze byt dobrym bublifukem...u chlapcu a muzu se prece nemvyzaduje sedet ve spolecny domacnosti na zadku a vychovat si zenu jako aktivni diktatorku ktera si muze oci vyplakat jak ma tezky zivot a od synu ve spolecne domacnosti poslouchat frazi...Mami mohu ti pomoci?....typecek se pravdepodobne dostal do situace, kdy motivaci pro ziti s fajn zenskou je mit usporadane vztahy se zviraty, aby nemusela pro antidepresiva kdyby se takto vyjadril jako dospely a zabijacka ho stacila motivovat aby radeji zustal zdravy po cely zivot.
    BERUNA
    BERUNA --- ---
    GREAT_R: porad zednej sajn a pokus svuj dotaz upresnit? Co presne musis vedet pro vykrik do tmy....na hloupou otazku je hloupa odpoved....v tvem pripade muzes udelat ze sebe toho evropana, ktery ma zajem vedet. jeste hlopejsi je psat ze medicina z mrtvych zvirat v klecich je ntna pro zdravi jednotlivce, ktere si v evrope vetsina lidi odpracuje. ilegalizovat kanibalismus a krok za krome jej vykorenit z kazdeho spolecenstvi. a zacit uvazovat zda pro lepe polozenou otazku tohoto tematu najit pratele mezi zviraty a pokusit se skutecne aktivne chranit hloupou sebedestruktivni mysl...jeste utopistictejsi odpoved je pockat az i ostatni podrizeni lide udalji vse pro nahubek, ktzery chrani evropany sam sebe a takto chranenou mysl povznest v osviceni, meditaci u nejakeho mladeho stromku a naucit se chranit spolecnou mysl stejne poctive jako vlastni....pak muze byt cerna dhammma neutralizovana a tato vira jiste poskytne lepsi rozhled pro aktivitu na kterou se ptas....

    pokud je problem jedince prilis veliky je mozne vyhledat zasveceneho mistra a prijmout pomoc podobnym zpusobem jako je moje zbatecna odpoved...pak muze bublina prasknout a vsem evropanum se jiste zas podari se spolecne se soucitem zasmat tem, kterichteji stihnout transporty z druhe svetove, aby nemuseli za svoje umrti platit a jeste se nechat odvest spolecne aby usetrili.
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Chcete propíchnout svou sociální bublinu? Pořiďte si psa nebo „zajděte na jedno“, radí sociolog | Plus
    https://plus.rozhlas.cz/...chnout-svou-socialni-bublinu-poridte-si-psa-nebo-zajdete-na-jedno-8122148
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Schůze SVJ, praskání skoro na krev.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    NELLIA: nechapu... v tvy bubline jsou zabijacky spatne nebo tak neco?
    Ja ti ji jeste trosku rozbiju :-)
    Zabijacky mam rada. Je tam vsechno hezky videt. Zabiti zvirete, vyvrhnuti, stahovani, hlava s mrtvejma ocima... neni to divne neosobni, jako koupit si flakotu v plastovy vanicce. Kdyz stahuju zvire a dotykam se jeho jeste teplyho tela, tak si mnohem lip uvedomuju cenu masa, ktery si beru. Citim smutek za to zvire a zaroven vdek, ze si ho muzu vzit.
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    "to máte nějakou zvláštní směnu, že jdete domů až v půl sedmý" soused, co třicet let dělal mechanika v Avia Letňany
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    BERUNA: jj, rozved to. Co by měli spirituální Evropané dělat?
    BERUNA
    BERUNA --- ---
    Asijska buddhisticka praxe nema v evropsky spolecnosnosti tradici...a meditujici maji sklon k praktikovani cerne dhammy...to co je nazyvano osvicenim je ublizovani dusevnim zpusobem..protoze z dani se plati mimo jine NATO a ruzne prumysly...jak je to tezky pro ekosystemy ukazuje Greta hnuti
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Já moc nedokážu vcítit do těch, co jsou schopný celou večeři pronadávat, že je polévka nebo krupičná/čočková kaše horká. A když jim někdo taktně vysvětlí, že se to nemá míchat lžící, ale že se to má jíst od kraje a foukat, protože tepelná kapacita, tak se vztekají, že to oni dělat nebudou, že měli dostat žvanec ve správné teplotě...
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Právě ve vegan loving bisto. Dva malíři pokojů. Nejdřív to míchají, pak to ochutnají. Řeknou si u osbluhy o pepř a sůl. Sůl jim vietnamské děvče podá ale pepř zmateně hledá pod pultem. Najde. Oni teatrálně solí a pepří. .. Dál nevim. Odešel jsem.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Mě nedávno jedna praskla. Dělal jsem sociální výzkum. Téma pohlavní choroby. S žádnou jsem se zatím nesetkal, ale vždycky jsem myslel, že jsem celkem liberální a bez předsudků, co nestigmatizuje a tak. Na místě jsem zjistil, že na tohle téma jich mám vlastně celkem dost. Hlavně o tom, kdo má co a jak k tomu přišel a podobně. Na místě jsem si uvědomil, že jsem vlastne stejnej vůl, jako třeba neočkovači a že už takhle premejšlet nechci.
    JUSER
    JUSER --- ---
    Ahoj. Ja myslim, ze je urcite dobry o tomhle mluvit. Ale taky na zivo. Zvlast dneska. A taky je potreba zkusit praskat i venku, zkusit to i mimo internetovou bublinu. Nekdy je to ale spis krunyr nez bublina. Tak ja jdu praskat. Mejte se
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Mě spíše zajímalo co se pod tím jako skrývá...
    A pokud to má být TOTO, tak si zajeď na sever polska a počkej až si chlap jako hora dá piwo se sokem a pije to přes brčko. To vypadá na naše poměry, kde to správné pivo je jedině Radegast a nebo Ostravar extra hořký, velice vtipný pohled.

    Pro neznalé jazyka je to pivo se sirupem.
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Když si chlap jako hora vedle mě dá alíčko (ALE).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam