• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Preju vsem odpalovacum rachejtli utrhany prsty.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Nejraději bych na Silvestra pracovala za barem. Tohle programové alkoholické šílenství je vždy lepší pozorovat z bezpečné strany baru :)
    CARLITO
    CARLITO --- ---
    seru na hubnutí, na to už jsem starej..
    1KA
    1KA --- ---
    Místo vaření oběda raději mazu lyže ;-)
    FAKOLY
    FAKOLY --- ---
    u velkých písmen POUŽÍVÁM MÍSTO KLÁVESY SHIFT CAPS LOCK.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Jsem desnej.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Nikdy nebudu mít dost šatů, spodniček, punčoch a červených rtěnek, ať si myslí každý, co je mu libo. Nikdy a navždy!
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    SWATKA: jo a přiznám se krmila jsem tou čokoládou každého Mikuláše každý velikonoce našeho psa (měla to hrozně ráda a nikdo mi neřekl že to nesmí jíst a už vubec mě napadlo nikdo neposlouchal když jsem jim rikala nekupujte mi čokoládu je hnusná kupte mi pomeranče a banany)
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    Nesnáším čokoládu ... Prakticky ji nejím od narození. Kdykoli mi da čokoládu ja ji po par vteřinách plivu s tím že je to nechutně sladky...
    To už musí být abych nějakou snědla..
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ZUULUU: hodně štěstí v nově nabyté svobodě. Nepromarni to. Chomout číhá na každým rohu.
    1KA
    1KA --- ---
    Na moje jméno ale s firemním logem, přišla dnes obálka plná belgické čokolády. Tak jsme se na ní s kolegyněmi vrhly a snad nepatřila šéfovi :D Už totiž není :-))
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Mám dovolenou a jedu do práce. Fujky!
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    INSEQUI: Chodim zamerne pres svatky do rachoty, protoze bych se doma nudil a preziral. A hlavne v praci s 5 a pul kolegama co tu sou stejnak prokrafame u kafe a usetrime si tak dovolenou.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Jsem zašitej v kanclu a dělám že tu nejsem... dneska lenoch level 10!
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Vůbec se mi nechce jet za mužovo příbuznejma a tuplovaně se mi nechce za jeho babičkou do nemocnice. :/
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    FAIRIELLA: Slušný...
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    GREAT_R: Pardon, odskocil jsem si oslavit vanocni svatky jako relativne slusnej clovek.
    Nejvic me zaujalo, ze ten byt vypada uplne jinak nez nas, prestoze je nad nama a mel by mit stejny dispozice. Nema, je proste z 90% jinej, vubec jsem to nechapal.
    Jinak fotopast bych oduvodnil tim, ze jsem si pro svuj klid potreboval overit, ze je vsude zhasnuto, vypnuta voda, zavreny okna. Preci jen, sousedka tam nebydli a nechava to spis znamym na prespani...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    TERA79: Vadí mi, jak jeden člověk jí vařený vajíčka k snídani. Zatímco já si je dám do držáčku sundám trochu skořápky zhora, vydlabu vnitřek a solím... tak on si celé vejce oloupá, položí ho na talíř, rozdrtí ho lžičkou a pak to sežere. Přijde mi to nelogický, protože musí loupat horký vejce a neestetický. Mnohokrát jsem mu ten držáček podstrčil, že to má jíst pořádně, ale ne...

    TERA79
    TERA79 --- ---
    Neumím uvařit vajíčko na hniličku, chjo. (A ano, všechny návody mám přečetné a dokonce mám i kuchyňskou minutku. To je můj kříž!)
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Kdyby to někoho zajímalo, tak je to fobie na kulatý věci na oblečení, sloužící k zapínání. Sem si to musel vygooglit, protože jsem to slyšel poprvé v životě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam