• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    Nesnáším když někdo vezme malý dítě s takovým tím praskavím kašlem mezi lidi.
    Úplně ty hleny v těch dětech krupou a jsou určitě bacilonosiči. Ten můj pohled na ně vždycky. Já jsem dítě když mělo ten křaplak nikam netahala ať z důvodu toho že dítěti to asi nepřispěje tak z důvodu slušnosti vůči ostatním.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    LEONKA:
    INSEQUI: Tím se nám kruh krásně uzavírá... Nicméně občas se zkouším vcítit do časů (které sotva pamatuju), kdy byl telefon jeden nebo nula na stole doma. Pak byl taky na poště, v telefonní budce a na pultech některých podniků. Nikdo vás nestalkoval a nestíhačkoval. Prostě jste nebyli k zastižení.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Celkem často nepodepisuju, nikomu. Pokud je to dulezity, zavolaji.
    LEONKA
    LEONKA --- ---
    Nekdy, vlastne prevazne, nezvedam telefony nikomu. Nesnasim telefonovani. Jestli to je dulezity, at pisou..
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Někdy schválně nezvedám telefon rodině. Jestli to bylo důležitý, zavolaj znova.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Miluju ty ponožky s hezkýma vzorama, ale nemám jediný boty, ve kterejch by to bylo vidět. Polobotky už roky nenosím a ponožky do sandálů taky ne... Ale už nechci, aby mi jen tak ležely doma, takže asi ty polobotky koupím...
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Nesnáším cibuli. A snad ještě víc nesnáším, když se mě lidi snažej přesvědčit, že je to "základ", a že se bez ní nedá vařit.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Preju vsem odpalovacum rachejtli utrhany prsty.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Nejraději bych na Silvestra pracovala za barem. Tohle programové alkoholické šílenství je vždy lepší pozorovat z bezpečné strany baru :)
    CARLITO
    CARLITO --- ---
    seru na hubnutí, na to už jsem starej..
    1KA
    1KA --- ---
    Místo vaření oběda raději mazu lyže ;-)
    FAKOLY
    FAKOLY --- ---
    u velkých písmen POUŽÍVÁM MÍSTO KLÁVESY SHIFT CAPS LOCK.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Jsem desnej.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Nikdy nebudu mít dost šatů, spodniček, punčoch a červených rtěnek, ať si myslí každý, co je mu libo. Nikdy a navždy!
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    SWATKA: jo a přiznám se krmila jsem tou čokoládou každého Mikuláše každý velikonoce našeho psa (měla to hrozně ráda a nikdo mi neřekl že to nesmí jíst a už vubec mě napadlo nikdo neposlouchal když jsem jim rikala nekupujte mi čokoládu je hnusná kupte mi pomeranče a banany)
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    Nesnáším čokoládu ... Prakticky ji nejím od narození. Kdykoli mi da čokoládu ja ji po par vteřinách plivu s tím že je to nechutně sladky...
    To už musí být abych nějakou snědla..
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ZUULUU: hodně štěstí v nově nabyté svobodě. Nepromarni to. Chomout číhá na každým rohu.
    1KA
    1KA --- ---
    Na moje jméno ale s firemním logem, přišla dnes obálka plná belgické čokolády. Tak jsme se na ní s kolegyněmi vrhly a snad nepatřila šéfovi :D Už totiž není :-))
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Mám dovolenou a jedu do práce. Fujky!
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    INSEQUI: Chodim zamerne pres svatky do rachoty, protoze bych se doma nudil a preziral. A hlavne v praci s 5 a pul kolegama co tu sou stejnak prokrafame u kafe a usetrime si tak dovolenou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam