• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Dokážu velmi zaníceně, „odborně“ a do nejmenších detailů mluvit o věcech, kterým vůbec nerozumím a slyším o nich třeba poprvé v životě. Vždycky pak čekám kolik lidí pozná, že si ty informace úplně vymýšlím.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Mám ráda zimu, protože můžu na sebe oblíct všechny ty vrstvy a cítím se tak nějak víc chráněná před vnějším prostředím. Oddělená od ostatních lidí venku.
    1KA
    1KA --- ---
    Včerejší pódiové umístění mého syna mne dojalo, a to dost....
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Jsem z naprosto sobeckých důvodů moc ráda, že jde mužova babička do skoro až předraženýho pečovateláku. Při další návštěvě ldnky bych se fakt musela vymluvit na vlastní libovolnou chorobu...
    MANICCA
    MANICCA --- ---
    rada sleduju videa s vysokotlakymi cistici pri praci :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Tenhke týden dlužím v práci nejmin manday... Práci zdar o víkendu
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Utekla jsem z kanceláře už po druhé hodině, krásně se prošla, užila si slunce a teď jsem si nachystala horkou koupel s levandulovým olejem. Olé!
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    PRASECI_SOIREE: ano dělám v erotice tak že je to moje pracovní náplň na sex myslet mluvit o něm.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    GREAT_R: Leda tak do trojky. A vůbec... mám radši online dating, než dohazování.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Miluju buřtguláš!
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    GUMIDEK30: tak to gratuluji
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    SWATKA: dneska mám stejnej "problém"
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    GREAT_R: a proc to delas? Treba podvedome tu cimbalacku chces:)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Nechávám se překecávat na víkend kdesi na Moravě s rodinou v červenci, místo toho abych řekl, že s nimi nikam nechci, že za to nechci utrácet peníze a že sakra hodně nechci, aby mi zas dohazovali nějakou č**** s cimbálem. Quality time...
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    Přiznávám se, celý den v práci myslím na sex.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    SARAJ: to je logicky a taky jediny akceptovatelny zpusob ;)
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    GREAT_R: mám možnost si dopřát chleba nenamazaný i namazaný - zpestřím si jídelníček
    EULE
    EULE --- ---
    Občas večer v posteli pláču tak tiše, že o tom můj vedle ležící muž nemá ani tušení.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    GREAT_R: jeden bite - taky slusny naruseni integrity
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Když jsem jako kluk cca 9 let žil s tátou sám chvilku. Těšil jsem se až přijde vždy upraven každý čtvrtek z karet. Naschvál jsem na oko usnul v křesle, kde si odklàdal kalhoty, ze kterých padaly drobné různých hodnot, když jsem o ně zavadil, které jsem pak směňoval s kràsnou a hodnou 16 letou vnučkou sousedky za vàšnivè polibky u kterých vždy zakusovala čokoládu jen v kalhotkàch . Nikdy na tu vzrušující trému a chuť nezapomenu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam