• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    SAMUEL_HAIN: Čtu, ale pomalu. Beletrii ko zumuju audiobookem, nebo strojově namluvenou. Audiobook ma tu výhodu, že krom příběhu dostaneš i interpretaci nějakým dobrým hercem.
    SAMUEL_HAIN
    SAMUEL_HAIN --- ---
    čtu
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    TERA79: Tak to tě suchej únor skoro nezasáhne...
    TERA79
    TERA79 --- ---
    1/5 ze 100 dnů bez alkoholu je za mnou :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    piju staropramen déčko :/
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    KOVOVAMINCE: Letos, až skončej svetry, bych chtěl zkusit depilaci svejch chlupatejch zad... Prý to bolí víc, jak kerka...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Porpvé v tomhle roce jsem si oholila nohy. Zima je supr!
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Dávání minusů Hawkingovi mi neskutečně zlepšuje náladu :)
    1KA
    1KA --- ---
    Přiznám se, že kdybych neměla děti, tak snad vůbec nevařím. To jdu radši na lyže nebo na procházku a odbydu se salátem :D
    ALESH
    ALESH --- ---
    Kazim baletky z Nove sceny drogama a alkoholem a pak si navzajem lamem srdce.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    koukam neustale zendskejm co me minou po (_!_) ze se pokazdy otocim

    (... vyjma tech co vypadaj jak kdyz vrana srazi paty a opacny extremy od metraku vejs .. )
    a pak se pristihnu ze pokud osobne jednam s nakou, tak chovam markantne vetsi sympatie ty ktera ma proste pozadi za ktery lze chytnout
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    ADEL91: jo, to mě taky :)
    ADEL91
    ADEL91 --- ---
    Lépe se mi usíná, když mám ruku vloženou v kalhotkách..pak spím jak dudek, jinak se převaluju :D
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    Tak dlouho jsem už nejedl maso, že občas dostanu chuť na hovězí křidýlka.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Pěkně jsem si omotal naši ředitelku kolem prstu . . . až je mi to blbý někdy . . . jsme ve společném kanclu ještě s dalšíma 3 kolegyněma a občas to je jako v kurníku. A já se naučil takovou super vlastnost, že vypadám, že poslouchám, ale jde mi to jendím uchem tam a druhým ven, nebo spíš to nejde ani tam, ale mám suprově zmáknutý fejkový aktivní naslouchání, takže to vypadá, že je fakt poslouchám - ale když se mě pak zeptá říďa, no a co si myslíte o tom vy ? Tak většinou říkám - no přesně jak jste teď říkaly . . . . a holky sou spokojený a já taky :-D přitom nemám ani páru co řeší :-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Dokážu velmi zaníceně, „odborně“ a do nejmenších detailů mluvit o věcech, kterým vůbec nerozumím a slyším o nich třeba poprvé v životě. Vždycky pak čekám kolik lidí pozná, že si ty informace úplně vymýšlím.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Mám ráda zimu, protože můžu na sebe oblíct všechny ty vrstvy a cítím se tak nějak víc chráněná před vnějším prostředím. Oddělená od ostatních lidí venku.
    1KA
    1KA --- ---
    Včerejší pódiové umístění mého syna mne dojalo, a to dost....
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Jsem z naprosto sobeckých důvodů moc ráda, že jde mužova babička do skoro až předraženýho pečovateláku. Při další návštěvě ldnky bych se fakt musela vymluvit na vlastní libovolnou chorobu...
    MANICCA
    MANICCA --- ---
    rada sleduju videa s vysokotlakymi cistici pri praci :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam