• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    MONROE
    MONROE --- ---
    Mam panickou hruzu z anestezie a operaci. Pri banalnim zakroku jako bylo odstraneni zlucniku a slepyho streva jsem uz mela naplanovanej pohreb, dopisy na rozloucenou a nachystany obleceni do rakve.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    TLAMPAC: Trumfnu tě. Až někdy v osmadvaceti jsem se dozvěděl, že borová voda není z borovic/jalovce (jako třeba borovička), ale z boru.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    TLAMPAC: tak pokud by to byla třeba princezna :)
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Do 13 jsem si myslel, že je menstruace modrá. Ale že krávy nejsou fialový, jsem věděl.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ADAMIRA: Z nákupů oblečení se vracím vždycky s ukrutnou bolestí zad. Nevím, jestli je to psychikou, nakupování totiž nesnáším, nebo všemi těmi kompenzacnimi pohyby, kdyz se clovek prodira regály, vyhyba lidem, nosí hromady hadrů, včetně bund, ve kterých přišel. Ta fyzická bolest se nakonec vždy dostaví.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    V některejch obchodech s oblečením/botama jsem bez jasnýho nápisu DÁMSKÉ/PÁNSKÉ úplně ztracenej, točim se v kruhu, bourám do zdí, padám na zem, vždycky mě musí nějaká pracovnice zresetovat.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ZUULUU: Tak já Rebornu taky ignoruju, ale její jed v klubech cejtím, takže je to celkem normál...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    GREAT_R: ja jsem zdroj a mnoho dalsich zdroju tu bude taky. To ze ty decka nemas za to ti nemuzu :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ZUULUU: příště radši priznej, co ti dělá radost. Tohle zní jako, že se záměrně vystavujes věcem, co ti delaj blbě a jsi zralá na dovolenou a detox.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    RAINBOF: děti? Byl by zdroj? Mě přišel nyx vzdycky plný starých pák.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Dneska sem mel luxusní erotickej sen ale chodej sen deti zejo...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    NEI: no to děláš dobře, hlavně pokud seš dítě nebo zvíře ;)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Za poslední týden jsem měl hroznou chuť tři děti utopit a na dvě spadnout z boulderu.

    zjišťuju že asi fakt nemám rád děti :/
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    INDIAN: taky mam polovičku rád... A ještě radši, když je někde pryč a já mám chvilu volno.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    SALAMAN: me jenom manzelka!
    jednou sem mel tak slabou chvili, ze kdyz sem potkal po dlouhejch letech kamose v hospode (a samo uz oba slusne ztroubeny), rikali sme si jak se mame, co novyho a tak... on mi rika, predstav si, mam 8 letou dceru a moje zenska se dala na fet a odesla vod nas... a ze me uz jenom vypadlo: tyvole, ja ti to tak zavidim!
    (fyi, ja mam deti 2)
    ale jinak ji mam rad
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Serou mě lidi. Jaká novinka!
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    HOMOLOVKA:
    1KA: Kytiny jsou supr. Nikdo mi je nekupuje, musím sám
    1KA
    1KA --- ---
    Přiznám že, tě dostat kytku od muže je tak úžasný. Škoda, že jsem si o ní musela vždycky rikat, to trochu ubírá na síle a momentu překvapení. Ráda bych dostala někdy kytku jen tak :-)
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Ačkoli jsem nikdy nebyla příznivcem květin, dneska jsem normálně pocítila lehkej závan závisti, když se kamarádka na insta chlubila darovaným pugetem, meh...
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    ZUULUU: jak přesně probíhá ten výběr filmů bez zvířat?
    To si přečteš jako nejdřív obsazení?
    A co když už máš rozkoukano a najednou voala zvíře.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam