• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    PRASECI_SOIREE: Nevšimla jsem si, že by se tě kdo ptal na tvůj názor.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Nemůžu existovat, když nemám nalakované a upravené nehty. Nevylezla bych ven s oloupanými a když mi odprýskne lak, tak jsem nervózní a mám zkaženej den. A na nohách ještě víc než na rukách, prostě nenalakované nehty na nohou pro mě jsou no go.
    A když vidím holku, co má oloupané nehty, nebo dokonce okousané, fujblehnus, tak mám chuť jí říct, proč si to sakra neupraví.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Co by asi amant rekl na moje boty :)
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    to delas dobre to je dulezita informace :o)
    AMANT
    AMANT --- ---
    cumim lidem na boty. asi tak nejpozdeji jako treti informaci o nekom neznamem chci vedet, jaky nosi boty.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Umím se kvalitně přetvařovat. Občas tím polekám i sama sebe.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    INSEQUI: princezna Karrrrolína druhá, královna Koloběžka první. Klapka Dáda z Trháku.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Navštěvníci! A pozdějc Choking Hazard, to se ani nemusí přiznávat, to je automatický :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SALAMAN: omg omg link!!
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    SALVATOR: Já jedině pokud mluví francouzsky. Ach ♥
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Mě se emma Smetana líbí, takže když někde je, tak jen vypnu zvuk a koukám.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    U mě hrozně stoupla Choking Hazardem.

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    INDIAN: no to víš, černobílej svět je jinej než barevnej :)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    me se libi porad
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SALAMAN: návštěvníci, nezapomeň na návštěvníky!
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    RAINBOF: Já taky. I když jsem byl starší. Třeba když se sprchovala ve Vrchní, prchni.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Jako malej jsem upřímně a opravdově, jak to jen malý chlapec 5let umi, miloval Dádu Patrasovou. Ale přešlo me to, když jsem jí viděl na barevný televizi. Ten šok si pamatuji dodnes.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    GONZA223: nemuzu vystat cely DVTV, Veselovskej byl kokot vodjakziva a Drtinova je u me takovej ten typ cloveka co me se*e a nevim proc ... kdyz si je moje polovicka pousti, tak pouze v moji nepritomnosti nebo na sluchatka
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    PRASECI_SOIREE: přesně tak :) A myslim, že dostat nevystařené maso není nic neobvyklého, spíš bych se divila opaku. Ale chodila jsem do normální masny, nic extra.
    Jinak já to do trouby dávala, pěkně na dřevěné prkýnko a mezitím co biftek ležel jsem dělala pepřovku...
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    nemůžu vystát Smetanovou Emmu ! Jakmile v DVTV spustím když dělá rozhovor ona , vypínám a v duchu jí nadávám těmi nejsprostšími nadávkami !
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam