• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    TOOMIX: Když s někým skypuju, je znát, že druhý vidí sám sebe ve zmenšeném okně a afektovaně se ksichtí. Aspoň tedy víc než normálně.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    TOOMIX: já taky :D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Když vybírám peníze z bankomatu, tak do té kamery, co na něm je, dělám vždycky blbé xichty a všelijak se šklebím
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    Miluju AZ-kviz, pravidelne ho sleduju a kdyz nahodou vim neco, co soutezici nevi, mam z toho jesitnou a uprimnou radost.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BLONDYNKA: Jasně, na poličce, chodím se na něj koukat, jak tam krásně stojí :)
    A taky mi vadí lak na vlasy (smrdí), nepoužívám do vlasů ani tužidlo (zkusila jsem to párkrát v pubertě a vlasy mi pak přijdou nechutné) a nebarvím si šediny. Skandál! :)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    A mýdlo, to aspoň doma máš?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Laky na nehty mi smrdí a dusí mě. Nikdy jsem neměla nalakované nehty a ani se mi to nelíbí.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MADIETTA: Tak dlouho?! :-D
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    MONROE:
    ja sem odmala pasivni kurak (a nikdy sem nekouril - tj. vubec nic jako vodnice, speky atp), cela rodina a vsecky moje ex sou kuraci a koureni jinych mi absolutne nevadi (pokud nesedim u popelniku a nekouri mi tam cigaro rovnou do vizaze). Muzu bejt v zahuleny hospode (passé) nebo u nekoho kde se kouri a je mi to wurst.

    Jedina vyjimka je moje auto, tam mi kourit nikdo nesmi (abych vyloucil podbizejici se transparentni dvojsmysl, tak by to pro dotycnou byla docela akrobacie aby se pres vysokej stredovej tunel ke me dostala)
    Moje zena teda taky nekouri, ale kdyz k nam prijde nakej kurak, tak mame popelnicek na venkovnim parapete v kuchyni, kde si klido dotycnej muze hodit jiskru jak je libo (se zavrenejma dverma teda)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    BLONDYNKA: ha, mám to úplně stejně. Nenalakované nehty mám vždycky asi tak na půl hodiny, než dostanou nový nátěr. :D
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    BLONDYNKA: tak to jses tady spatne
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    PRASECI_SOIREE: Nevšimla jsem si, že by se tě kdo ptal na tvůj názor.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Nemůžu existovat, když nemám nalakované a upravené nehty. Nevylezla bych ven s oloupanými a když mi odprýskne lak, tak jsem nervózní a mám zkaženej den. A na nohách ještě víc než na rukách, prostě nenalakované nehty na nohou pro mě jsou no go.
    A když vidím holku, co má oloupané nehty, nebo dokonce okousané, fujblehnus, tak mám chuť jí říct, proč si to sakra neupraví.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Co by asi amant rekl na moje boty :)
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    to delas dobre to je dulezita informace :o)
    AMANT
    AMANT --- ---
    cumim lidem na boty. asi tak nejpozdeji jako treti informaci o nekom neznamem chci vedet, jaky nosi boty.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Umím se kvalitně přetvařovat. Občas tím polekám i sama sebe.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    INSEQUI: princezna Karrrrolína druhá, královna Koloběžka první. Klapka Dáda z Trháku.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Navštěvníci! A pozdějc Choking Hazard, to se ani nemusí přiznávat, to je automatický :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SALAMAN: omg omg link!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam