• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    AXTHEB: Opakuj si nahlas "Nejsem sklad. Nejsem národní archiv"
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    GREAT_R: Já jsem za poslední dva roky z našeho bytu odvezl 4 plný auta krámů na sběrný dvůr. Moc to vidět není, pořád jsou věci všude.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Občas uklízím ráda a nejlíp sama. Vyženu rodinu, otevřu všude okna (občas i láhev vína), pustím hudbu a šůruju. Občas. Jinak je to pitomá práce, co všichni nenávidí, obvykle ji nikdo neocení a ještě je to marný, je to marný, je to marný.
    Takže GREAT_R: Jsi pašák!
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Jsem bordelář. Ale... Vyklidil jsem otci špajzku. Bývám teď u něj občas a už jsem se na ten hoarderskej bordel nemohl dívat... 5 hodin práce, 5 tašek bordelu. Cítím se jak Marie Kondo. The house has spoken to me. Big dick energy...
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    mám aktuálně ve Firefoxu 295 záložek, protože nejsem schopen "některé" zavřít, určitě se mi totiž budou hodit v dalším projektu, tu přednášku určitě zítra dokoukám, tenhle tip na Rpi rozhodně vyzkoušim a tohle čidlo CO2 určitě koupim... 10 otevřu a 9 zavřu... a hromadí se mi tam jak Cimrmanovi horníci v dole
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    TOXICMAN: kup si filet:)
    MARI
    MARI --- ---
    A já si dneska pustila Výměnu manželek, protože se o tom bavily maminy v mateřské fb skupině a já chtěla vědět, o čem že se to baví.
    MARI
    MARI --- ---
    ZUULUU: To dělá muž a hrozně mě tím vytáčí. Ještě, že jsme už pořídili myčku.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    mam fakt rád chuť rybího masa, třeba pstruha, ale příšerně mě rozčilujou ty kosti a jim to 2 hodiny po atomech
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    ZUULUU: ja taky. Toho barevnyho kafe uz jsem vypila hektolitr.
    EFFILA
    EFFILA --- ---
    Nemam rada, kdyz se mi na taliri dotyka priloha s masem a uplne silim, kdyz maso polozi na prilohu
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    KRISKA: Nechávám v lednici malé zbytky mléka v láhvi/krabici. Je to tak akorát do kafe. Do mého kafe už se ten zbytek totiž nevešel a pít to jen tak nebudu, když na to nemám chuť. A lidi mě za to sprdávají... A mě to štve a nemůžu si ani zaargumentovat, že takový ty malý plastový mlíčka do kafe v platu mají úplně stejnej objem jako to, co jsem tam zanechal já...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KRISKA: To mi dělají děti. Vyžerou ledničku a naaranžujou prázdné obaly, aby to vypadalo, že tam furt něco je. Grrr!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Projímadlo bych do toho na truc vrazil.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    SUBVERSION: nojo, sajtrenceři, to jsem mohla tušit :D
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    VERSONNENHEIT: Psyrixovi a Eviczka třeba, ty je všechny znáš) tak soutěžili kdo to sní jako první. Jednou jsme teda věděli že to byl Michal, byl doma v noci jen on, takže jsem ho s tím konfrontovala že jo) Říkal na to potvora že prý až moc dobře vařím a že to někdy chce jen ochutnat, zjistí že je to vynikající a neumí se potom zastavit.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Ja sem hroznej ras co se dojidani tyce, nemam problem peskovat i svoje nadrizeny ze neco nechali na taliri. Proto taky vseobecne kolegove se mnou nechtej chodit nikam na obed
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    SUBVERSION: :) to je psycho, to se mi nikdy nestalo, aby mi někdo sežral v noci z lednice moje jídlo. Asi protože jsem vždy bydlela buď sama, nebo s partnerem :) Spolubydlící byly spíš ženy nebo muži ?
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    SUBVERSION: muj muz to vraci do lednice prazdny. opravdu velmi me to vytaci. treba otevru lednici vidim mliko, uvarim si kafe a pak zjistim, ze tam zadny neni... na marmelade je to aspon videt... ze tam zadna neni...
    BRAINWASHER
    BRAINWASHER --- ---
    nestíhám dávat plusíky :-/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam