• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    DMAG
    DMAG --- ---
    BLONDYNKA: tak určitě :D
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DMAG: To teda chlapi taky, žejo :-)
    DMAG
    DMAG --- ---
    BLONDYNKA: Přesně, protože některý ženský jsou všecky stejný.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Nemám ráda debilní krávy, které si myslí, že jsou tak strašně moc jiné a lepší než ostatní ženské.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Mám ráda takový ty dámský jízdy, ale možná to bude tim, že nemam za kamarádky debilní krávy, co dělaj mnoho nevtipných věcí...
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    Nesnáším takový ty dámský jízdy, a to jsem holka, ja se tam děsně nudím, ožralý debilní krávy co delaj mnoho nevtipnych věci. A nebo balej ty chudaky v baru, co asi tak můžeš najít v baru ? Já raději zajdu na pivo s klukama tam je prdel.
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    Byl jsem nakupovat dnes rano v 8:10. Vedel jsem, ze to je cas pro senior-shopping, ale vysvetlete 3-letymu diteti, ze si na mliko musi pockat jeste hodinu!

    Sekuritak mi rekl, ze to chape, ale ze to je prej jako bych vjel do krizovatky na cervenou. Pro tentokrat jsem to prezil.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Kýchnul jsem si v obchodě do respirátoru a pak tam v tom musel ještě 10 minut nakupovat.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MADIETTA: A to jako proč? Protože stromy kvetou v březnu nebo protože hážeš flintu do žita?
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Kdybych mela pritele a dokopala bych se cvicit kazdy den, tak bych v tehle situaci byla vlastme asi docela spokojena. :)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    MADIETTA: ja tohle bral vzdycky jako prilezitost nakou kocku sbalit
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Nikdy mě nikdo na prvního máje nepolíbil pod rozkvetlým stromem. Vím, že je to klišé, ale je mi hrozně líto, že už to ani nikdy nezažiju.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Letos mi to jaro dává nějak zabrat, taky pořád myslím na sex.
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    DAPHNEE: So do I. Uklizeno, ale chuť nepřešla.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Mám neuvěřitelnou chuť na sex.. Tak se raději pustím do úklidu a snad to zase přejde :)
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    EATHAT: To mam v planu na pristi vikend
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    GUMIDEK30: zkus fetovat :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    GUMIDEK30: ty jsi extrovert, ty to snášíš hůř, ale u spousty lidí se to tolik neliší od běžnýho režimu
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Pouzivam porad latkovy kapesniky a mam problem s kapesnikama na jedno pouziti (sila zvyku, zadny "politicky" presvedceni). Nez sme se uklidili do karanteny kdyz panika zacinala, tak sem z respektu ke kolegum v kanclu papirovy kapesniky pouzival, ale fakt s odporem.
    Ted uz sem doma a muzu zas konecne troubit do hadru.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    jsem docela lenoch a flákač - ale tenhle stav mě nebaví - kurevsky nebaví - mám uklizeno, uvařeno, psovi se věnuju na 50%, PS4 mě nebaví, mr*at nás baví, ale co je moc to je moc . . . říkám si, že až tohle všechno skončí (jestli vůbec) už nebudu línej a bude víc aktivní ( jen se bojím, že si to říkám teď a až to bude tak se na to stejně zase vyseru :-D )
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    LEJIMADA: Řekla bych že mimo církev nee
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam