• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    GREAT_R: Jako ještě se nad tím směju "Haló jsem váš soused. Hrabal jsem se v odpadkách a ty vaše... To je teda špatný" :-D
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    AMANT: Ano, naplňuje mne to taky mírným smutkem, takový je život.
    AMANT
    AMANT --- ---
    BLONDYNKA: skoda, ze u toho nebudu, takova prilezitost!
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    AMANT: Musím tě zklamat, nehodám se polepšit. Ale třeba tě potěší, že až budu příště pokládat tříděný odpad vedle kontejneru, řeknu si "to by Amanta nasralo, dobře mu tak".
    AMANT
    AMANT --- ---
    GREAT_R: imho programove serou na vsecko, co neni primo v kontejneru.

    BLONDYNKA: v poradku, priznani je prvni krok k polepseni!
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    AMANT: Já jsem z malýho města (původně) a před zvonama se válelo všechno možný, co neprošlo dírou a odvoz věděl, že prostě demižón z čirýho skla mají přihodit k čirýmu sklu a kartonovou krabici k papíru na recyklaci. Každý město to má jinak a já nemůžu vědět, jestli jsou kluci z odvozu neschopní, nebo jestli jim to jejich auto neumožňuje to tam přihodit, nebo jestli na to ronou serou, protože je lockdown.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Se tedy taky přiznám, že když je kontejner plný, tak to nenesu zpátky domů a směle to nechám ležet vedle. Vzhledem k tomu, že hradím poplatky za odpady, není můj problém, že kontejnerů není dostatek. Vidle sem.
    AMANT
    AMANT --- ---
    GREAT_R: ja se snazim mimo kontejnery nic nedavat a u tridaku co mozna nejvic minimalizovat objem. to to jinak muzu rovnou hazet z vokna a divit se, ze se to tam furt vali.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    AMANT: Nebo takhle... předpokládal jsem několik věcí.
    - Že moje odpadky nikoho nezajímají.
    - Že si lidi nevolají na věci, co najdou v odpadcích... Pokud to rovnou není platná občanka nebo něco takového
    - Že odvoz tuší, co se dělá s kartonovou krabicí u kontejneru na papír. (případně co se dělá s vyskleným oknem u kontejneru na sklo)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    AMANT: Svoji debilitu nepopírám, to je setrvalej stav, ale překvapenej jsem...
    AMANT
    AMANT --- ---
    GREAT_R: a ted se nam jako snazis vsugerovat, ze debil je ten, kdo odklidi cizi odpad nechanej vedle popelnice a ne ten, kdo ho tam da a jeste podepsanej?:))
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Měl jsem zajímavý hovor... Nějaký soused mi brnknul, že odklidil papírovou krabici od lednice, kterou jsem dal k úplně plnému kontejneru na papír před třemi týdny.

    Dojmy:
    - Jestli budu někdy něco vyhazovat, nenechám na tom žádný papíry.
    - Náš odvoz odpadků na to fakt sere.
    - Na světě jsou lidi, co zajdou tak daleko, že se hrabou v odpadcích a hledají osobní údaje. Jsem šokován.
    CARLITO
    CARLITO --- ---
    chtěl bych být taky tak cool as fuck jako Brad Pitt v Tenkrát v Hollywoodu.. nebo aspoň trochu :)
    DMAG
    DMAG --- ---
    BLONDYNKA: tak určitě :D
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DMAG: To teda chlapi taky, žejo :-)
    DMAG
    DMAG --- ---
    BLONDYNKA: Přesně, protože některý ženský jsou všecky stejný.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Nemám ráda debilní krávy, které si myslí, že jsou tak strašně moc jiné a lepší než ostatní ženské.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Mám ráda takový ty dámský jízdy, ale možná to bude tim, že nemam za kamarádky debilní krávy, co dělaj mnoho nevtipných věcí...
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    Nesnáším takový ty dámský jízdy, a to jsem holka, ja se tam děsně nudím, ožralý debilní krávy co delaj mnoho nevtipnych věci. A nebo balej ty chudaky v baru, co asi tak můžeš najít v baru ? Já raději zajdu na pivo s klukama tam je prdel.
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    Byl jsem nakupovat dnes rano v 8:10. Vedel jsem, ze to je cas pro senior-shopping, ale vysvetlete 3-letymu diteti, ze si na mliko musi pockat jeste hodinu!

    Sekuritak mi rekl, ze to chape, ale ze to je prej jako bych vjel do krizovatky na cervenou. Pro tentokrat jsem to prezil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam