• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    DMAG
    DMAG --- ---
    BLONDYNKA: to je jako pravidlo, je blond, tak je blbá. Nejspíš asi proto.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DMAG: podruhé
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    EXCITE: nejspíš proto, že tlustej prostě není zdravej.
    DMAG
    DMAG --- ---
    BLONDYNKA: dík, a čau píčo
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DMAG: Tak i za tebe, beru to stejně jako mínus.
    DMAG
    DMAG --- ---
    BLONDYNKA: já ti milá bloncko mínus nedal, ale to neznamená, že tu nejsou jiní takoví, co by ti klidně jako já teď řekli, že jsi píča, i bez toho mínusu. Čau
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    BLONDYNKA: fakt? Proč?
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    BLONDYNKA: A speciálně pro ID Alesh a Nopolice, jakož pro jakéhokoli dalšího mínusáře - za vaše dva mínusky se dopustím dalších porušení navíc. Pukněte vzteky a zdechněte.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    VERSONNENHEIT: Je to reakce na nesmyslné tvrzení tvé babičky. Tvé BMI mě nezajímá.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Hodlám porušovat karanténu a všechna tahle zasraná omezování, začínám hned a čím víc budou utahovat šrouby, tím víc budu na to srát. Už mám toho atk akorát dost a to otevřené lhaní s koncem, který slibovali, to už je poslední kapka.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    VERSONNENHEIT: Tlustí v koncentrácích umřeli obvykle nejdřív.
    1KA
    1KA --- ---
    SUBVERSION: váha je, Milá zlatá, největší zlo, co existuje. Jsou dvě varianty. Buďto jí máš jjako já nastavitelnou do mínusu, nebo ji vyhoď. Já teda v době karantény hubnu, asi z nervů, nebo proto, že pořád cvičím :D :D

    A taky se přiznávám, že už chci jít do práce, fakt, moc chci jít do práce, mezi lidi, na prosecco a do kavárny, kecat o ničem a o všem a oblímat se s kámoškama pod rouškou tmy :-)) bez roušky.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Já se přiznám, že v rámci příprav na infekci kovirem váhu neřeším a o víkendu bude kačena pečená na jablkách s lokšema :)
    Možná to je i tim, že se před nikym nesvlíkám :D

    Jak říkávala moje babička, jen jez, může přijít doba, kdy tlustý budou hubený a hubený budou studený.
    Myslim, že aktuálně fakt není moc vhodná doba na to řešit špeky :)
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    Máme to zařízený tak, že váhu máme, ale vůbec jí nepoužíváme
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    Přiznejte se kdo raději také schoval váhu do skříně/pod postel at je mi líp pls
    MONROE
    MONROE --- ---
    Nesnasim jist mezi lidma. Taková restaurace je pro me uplna smrt. To stejny domaci grilovacka s rodinou.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    platonicky miluju Harryho Stylese!
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Dejou se mi velky zmeny. Nesnasim tyhle obdobi.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Nikdy se nenaučim parkovat podélne do mezery na jedno auto, nikdy! Jsem ochotnej se domu od auta vracet 2 tramvajový zastávky jen abych nemusel takhle parkovat
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    občas se dívám na věci okolo sebe a v hlavě si je rozložím na jednotlivé části a prvky, představuju si mašiny, co je vyrábí, lisují, kompletují... vymýšlím si pro sebe postup výroby/zpracování/opracování, představuju si použité technologie, vstupní suroviny a materiál, odkud a jak se vytěžil, jak se sem dostal atd
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam