• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Dejou se mi velky zmeny. Nesnasim tyhle obdobi.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Nikdy se nenaučim parkovat podélne do mezery na jedno auto, nikdy! Jsem ochotnej se domu od auta vracet 2 tramvajový zastávky jen abych nemusel takhle parkovat
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    občas se dívám na věci okolo sebe a v hlavě si je rozložím na jednotlivé části a prvky, představuju si mašiny, co je vyrábí, lisují, kompletují... vymýšlím si pro sebe postup výroby/zpracování/opracování, představuju si použité technologie, vstupní suroviny a materiál, odkud a jak se vytěžil, jak se sem dostal atd
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Vsechny velke kamarady detstvi az do puberty mi opakovane bralo jejich stehovani do vzdalenych mest.
    Asi proto nemam ceske budejovice rad.
    SHEWOLF
    SHEWOLF --- ---
    Nerada dostávám dárky. Jsem v podstatě dost nemateriální člověk a radost mi udělá spíš společně strávenej čas, výlety apod., takže když mi někdo chce mermomocí dát nějaký hmotný dar, vždycky se bojím, co to zas bude, protože se fakt neumím přetvařovat, ale nechci toho dotyčného ranit tím, že se mi jeho dárek nelíbí, takže se do toho pak úplně zamotám...
    AMANT
    AMANT --- ---
    jsem strasne moc dojatej tim, co lidi v cr v ramci covid predvadej. vcetne megaprodukce vlastne krasnejch rousek designovejch rousek tvl. regulerne je z toho novy modni odvetvi:D pred 12 rokama me jeden typek predstavil serial scrubs a tam ty chirurži meli ruzny vzorovany capky na palici a me to prislo jako strasne marniva vec.

    dneska to vidim okolo rousek a je to uplne bozi, mame novej modni doplnek s nekonecnym mnozstvim designu obvodovych krivek a je to paradni stresosvod:-)
    uplne smekam a klanim se a moc me to bavi a jsem na vas vsechny moc pysnej, jak si na tom davate zalezet:)*

    taky mi prijde zajimavy, ze masovy nasazeni 3d tiskaren napric civilizaci jsem cekal az fakt az u tech planetarnich vyprav, ale ukazuje se, ze mame co delat jeste tady..:)) a ne, nevycitam tomu sutru, ze nas chce pulku vyhladit..to neni jeho vina, je to proste jen prijemne prostredi a holt tu nejsme sami no:)) treba si to konecne uvedomime..lolo
    NOPOLICE
    NOPOLICE --- ---
    GREAT_R: mně teda není jasný, jak si zjistil, že se hrabal v odpadcích, když ta krabice byla položená volně vedle?

    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    FIFI: Ju ale tři tejdny stará škatule i tak překvapí...
    FIFI
    FIFI --- ---
    Já to tedy dělám tak, že nejprve vyšlu zvěda, který zjistí, zda jsou kontejnery prázdné a podle toho se zařídím...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    GREAT_R: Jako ještě se nad tím směju "Haló jsem váš soused. Hrabal jsem se v odpadkách a ty vaše... To je teda špatný" :-D
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    AMANT: Ano, naplňuje mne to taky mírným smutkem, takový je život.
    AMANT
    AMANT --- ---
    BLONDYNKA: skoda, ze u toho nebudu, takova prilezitost!
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    AMANT: Musím tě zklamat, nehodám se polepšit. Ale třeba tě potěší, že až budu příště pokládat tříděný odpad vedle kontejneru, řeknu si "to by Amanta nasralo, dobře mu tak".
    AMANT
    AMANT --- ---
    GREAT_R: imho programove serou na vsecko, co neni primo v kontejneru.

    BLONDYNKA: v poradku, priznani je prvni krok k polepseni!
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    AMANT: Já jsem z malýho města (původně) a před zvonama se válelo všechno možný, co neprošlo dírou a odvoz věděl, že prostě demižón z čirýho skla mají přihodit k čirýmu sklu a kartonovou krabici k papíru na recyklaci. Každý město to má jinak a já nemůžu vědět, jestli jsou kluci z odvozu neschopní, nebo jestli jim to jejich auto neumožňuje to tam přihodit, nebo jestli na to ronou serou, protože je lockdown.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Se tedy taky přiznám, že když je kontejner plný, tak to nenesu zpátky domů a směle to nechám ležet vedle. Vzhledem k tomu, že hradím poplatky za odpady, není můj problém, že kontejnerů není dostatek. Vidle sem.
    AMANT
    AMANT --- ---
    GREAT_R: ja se snazim mimo kontejnery nic nedavat a u tridaku co mozna nejvic minimalizovat objem. to to jinak muzu rovnou hazet z vokna a divit se, ze se to tam furt vali.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    AMANT: Nebo takhle... předpokládal jsem několik věcí.
    - Že moje odpadky nikoho nezajímají.
    - Že si lidi nevolají na věci, co najdou v odpadcích... Pokud to rovnou není platná občanka nebo něco takového
    - Že odvoz tuší, co se dělá s kartonovou krabicí u kontejneru na papír. (případně co se dělá s vyskleným oknem u kontejneru na sklo)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    AMANT: Svoji debilitu nepopírám, to je setrvalej stav, ale překvapenej jsem...
    AMANT
    AMANT --- ---
    GREAT_R: a ted se nam jako snazis vsugerovat, ze debil je ten, kdo odklidi cizi odpad nechanej vedle popelnice a ne ten, kdo ho tam da a jeste podepsanej?:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam