• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    DMAG
    DMAG --- ---
    BLONDYNKA: jé, ty tu seš ještě, nebo už zase?
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DMAG: Jasný, a kohoze o tom přesvědčuješ?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Tak teď jsem se docela zasmál..
    DMAG
    DMAG --- ---
    BLONDYNKA: jak jsi přišla na to, že se vztekám? Lol. Jen používám krapet peprnější slovník. Píčo ;) Bez roušky si choď, to je tvá svobodná volba. Když někoho nakazíš, tvé svědomí. Když dostaneš flastr, tvůj problém. Ale dopřej mi, abych si stejně jako ty chceš dýchat vzduch bez roušky, si já myslel, že ty jsi prostě píča. To je vše. A podotýkám, že naprosto v klidu. Ani v oku mi necuklo.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DMAG: ještě trošku se vztekej, zadupej si nožičkama, blbečku, můžeš i šermovat pěstičkama. Čím víc se vztekáš, tím se víc budu bavit a budu si užívat vzduchu BEZ ROUŠKY.
    DMAG
    DMAG --- ---
    BLONDYNKA: to je jako pravidlo, je blond, tak je blbá. Nejspíš asi proto.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DMAG: podruhé
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    EXCITE: nejspíš proto, že tlustej prostě není zdravej.
    DMAG
    DMAG --- ---
    BLONDYNKA: dík, a čau píčo
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DMAG: Tak i za tebe, beru to stejně jako mínus.
    DMAG
    DMAG --- ---
    BLONDYNKA: já ti milá bloncko mínus nedal, ale to neznamená, že tu nejsou jiní takoví, co by ti klidně jako já teď řekli, že jsi píča, i bez toho mínusu. Čau
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    BLONDYNKA: fakt? Proč?
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    BLONDYNKA: A speciálně pro ID Alesh a Nopolice, jakož pro jakéhokoli dalšího mínusáře - za vaše dva mínusky se dopustím dalších porušení navíc. Pukněte vzteky a zdechněte.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    VERSONNENHEIT: Je to reakce na nesmyslné tvrzení tvé babičky. Tvé BMI mě nezajímá.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Hodlám porušovat karanténu a všechna tahle zasraná omezování, začínám hned a čím víc budou utahovat šrouby, tím víc budu na to srát. Už mám toho atk akorát dost a to otevřené lhaní s koncem, který slibovali, to už je poslední kapka.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    VERSONNENHEIT: Tlustí v koncentrácích umřeli obvykle nejdřív.
    1KA
    1KA --- ---
    SUBVERSION: váha je, Milá zlatá, největší zlo, co existuje. Jsou dvě varianty. Buďto jí máš jjako já nastavitelnou do mínusu, nebo ji vyhoď. Já teda v době karantény hubnu, asi z nervů, nebo proto, že pořád cvičím :D :D

    A taky se přiznávám, že už chci jít do práce, fakt, moc chci jít do práce, mezi lidi, na prosecco a do kavárny, kecat o ničem a o všem a oblímat se s kámoškama pod rouškou tmy :-)) bez roušky.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Já se přiznám, že v rámci příprav na infekci kovirem váhu neřeším a o víkendu bude kačena pečená na jablkách s lokšema :)
    Možná to je i tim, že se před nikym nesvlíkám :D

    Jak říkávala moje babička, jen jez, může přijít doba, kdy tlustý budou hubený a hubený budou studený.
    Myslim, že aktuálně fakt není moc vhodná doba na to řešit špeky :)
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    Máme to zařízený tak, že váhu máme, ale vůbec jí nepoužíváme
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    Přiznejte se kdo raději také schoval váhu do skříně/pod postel at je mi líp pls
    MONROE
    MONROE --- ---
    Nesnasim jist mezi lidma. Taková restaurace je pro me uplna smrt. To stejny domaci grilovacka s rodinou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam