• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    BEQUIETPLS
    BEQUIETPLS --- ---
    Sklizeň tenhle pátek? Tomu snad neuvěříš, omg.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MANICCA: rouska z detskyho pyzamka. To je bizar...
    MANICCA
    MANICCA --- ---
    Vsak jasny, budte v pohode, je to ciste funkční zalezitost :D




    GANDHI
    GANDHI --- ---
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    přiznám se, že jsem nevěděl, že je nošení roušek o designu a vkusu.
    MANICCA
    MANICCA --- ---
    Priznam se, ze je mi na bliti z chlapu v rouskach s infantilnima obrazkama a ze jsem rada, ze u nas v praci je svet jeste v poradku a pulka kluku vypada jak z divokyho zapadu a druha pulka jak z urny :)
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    TERA79: dal jsem si dobrovolne suchej brezen, prvnich 14 dni naprosto OK, pak uz na me sly chute na pivo
    obcas jsem si i koupil jednu dve flasky do lednice, ale otevrel jsem to az kdyz jsem mel splneno. dlouhy vecery jsem zahanel cernym cajem :)
    TERA79
    TERA79 --- ---
    GREAT_R: Myšlenku na 100 dnů bez chlastu mi vnuknul kamarád vloni v prosinci. Šel mi v divadle pro víno a sobě přinesl vodu, tak jsem se ho ptala, co mu je. On už nepije přes rok a půl.
    Můj prosinec byl dost náročný, vymetla jsem spoustu večírků, vernisáží a beneficí, svařáky tekly proudem. Všude se pilo. Už mi to přišlo skoro až dost. Tak jsem si o Silvestru připila na půlnoc a řekla si, že to zkusím.
    Kupodivu je významně horší konec BA období ;)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    TERA79: jak to začlo?
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Jsou to přesně 2 dny a skončí mi 100 dnů na suchu. Jak já se těším na sklenku bílého vína! Ryzlink už se chladí, dám si židli k oknu, budu si opalovat kejty a poslouchat, jak ptáci nadávají.
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    Mám mořskou nemoc. Jak na lodi když loď stojí tak i na visutem mostě.
    Mám v hlavě čidla co detekují drobný pohyb.
    I ten most co vedl k zoo mě drtil a rikala jsem že jednou spadne.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Vždycky jsem si myslel, že Shout mají na svědomí Depeche Mode
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Nechápu proč máme pomáhat chronickým stěžovatelům, kteří si stěžují na cokoliv, včetně "pracovnice banky se na mne ošklivě podívala" .. stejně nic nevyřešíme a jen tím ztrácíme čas!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Když teď například jedu po eskalátoru nebo jezdicím pásu do patra v supermarketu, dělám pod rouškou na protijedoucí lidi různý ksichty, třeba vyplazuju jazyk, divně cením zuby, nebo se prostě jenom strašně nablble usmívám a přemýšlím, jestli mi poznají na očích, že to dělám. Je to takové úlevné.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    INDIAN: Zvykl bych si, ale můj workspace, kde práce vodsejpá mi občas chybí.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Vubec mi nevadi bejt zavrenej doma a kolikrat sem vydrzel nejit ven treba i 5 dni. Sem rad ze sem ted s detma permanentne, jedinej duvod vytahnout paty z baraku je vodpocinout si vod manzelky anebo vyvencit deti na tu max hodinu a max kilometr co mame povoleny. Zboznuju ten klid venku kterej je tu premanentne jak v nedeli v 5 rano.
    Skoro bych si pral aby to tak zustalo, s tim ze bych moh 1-2 za mesic nekam na vejkend vypadnout.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    PRASECI_SOIREE: To sice je, ale proč ji chodit naproti a zbytečně ji to ulehcovat
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Docela se bojim Covidu, nejradši bych zalezl a min. rok nevylezl (no to je asi přehnaný), ale děsej mě lidi kterejm to je tak nějak u prdele a více či méně jim nevadí fakt že vymění to že asi 10% národa natáhne brka výměnou za to že si budou dál chodit vožírat tlamy, vočumovat na náplavky, předvádět se po kavárnách a pod. případně provozovat nálevny a vůbec další formy podnikání založený na hromadný socializaci. Jako chápu že ten výpadek financí a problémy jsou min. vopruz, já je mám taky a ne malý, ale prostě holt teď bude zase nepohodlí a budem ho muset překousnout, do teď to byl mejdan a procházka parkem, ale tomu je konec. Vím že to zlehčuju, tak jednoduchý to neni, ale když čtu některý názory co lidi píšou, hanba by mě fackovala stavět svoje pohodlí a rozežranost nadevše.

    Poznámka: tím se nezastávám tý sebranky okolo Bureše a Ovara.
    INDALILITH
    INDALILITH --- ---
    Mám všechno a stejně nemám nic , potrebovala bych stroj času a par věci udělala jinak ...
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    PLS BAN BLONDIE :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam