• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    PIPSKIOVA
    PIPSKIOVA --- ---
    Tvl, když mám problém se psem, tak to primárně řeším s jeho majitelem. Ale nee, na to je panáček moc hovno, tak radši jde a vybije si to na slabším. Fakt hrdina tvl
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    THEMAKARESH:
    No otravenim psa jsi to fakt vyresil. Doufsm ze jsi trol. Protoze pokud jsi takhle dusevne plochej curak tak to neni bezpecny.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Vždyť je evidentně vysmazenej jak pánev před výletem do Chorvatska, attention whore.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    THEMAKARESH: ale natajnačku otrávit vztahy nerozhodí. tak nejseš jen blbej, ale i solidní kus zmrda. čecháček :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ATOMINATOR: Zrovna jsem si říkal jak moc velká kobra to byla. :D
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Teda, tady je pekne nablito.

    Priznavam se, ze otravit psa mi prijde jako zmrdstvo prvni kategorie. Bez ohledu na to, kolik zesral detskejch hrist a pochcal osamelejch babicek.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    THEMAKARESH: sis to měl zdokumentovat a podat TO, ne ho trávit, tos to fakt vylepšil
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DEVIL: on toho psa neszeral. Otravil ho coz je pomerne hnusna smrt uz sem to videl a neni to nicmoc. Ty budes taky slusnej "igelitent".
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    THEMAKARESH: nauč se alespoň číst. já ti nevyhrožuju, já ti říkám, kdyby ten pes byl můj. no to buď rád, že můj nebyl.
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    THEMAKARESH: tywoe dyk tenhle klub zalozila PCR...tos to z nazvu nepochopil?
    ...jasnej bait :D Hele v prvy rade je trochu picovina psat na nett ze si spachal trestnej cin...nejebe ti trochu?
    resp. doufam ze kdyz sousedovi zabijes cokla ze je to trestnej cin:D odmitam si to hledat...

    takze nevis cim si ho otravil? to bylo zas kecu...
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    ZUULUU: ta agenda, že řešíme jednoho člověka, není daná. Já ho právě neřeším vůbec. Jak píšeš, stejně nevíme..

    Přiznám se, že utrpení člověka vnímám hůř než utrpení zvířete. Libové masíčko z čerstvě poraženého dítěte bych neochutnal. Sorry za segustivni formulaci.Respektuji, že někdo má tu hierarchii jinak. Ale zvířata mám rád, psy miluju a nikdy bych zvířeti neublížil.

    Jenom mi přijde zajímavý, když se pes ve větší míře stává v kultuře nahrážkou lidskosti. Chápu to u eskymaku nebo osamělých pastevců v centrální Austrálii. Ale proč u nás?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    THEMAKARESH: heleď, hrdino, já si tím prošel a nebyl to měsíc, bylo to rok a stejně jsem těm psům na zdraví nesáhnul, hrdino. bohužel, i když si teď změníš nick, tak se to s tebou už tady potáhne. tos neudělal dobře s těma sirkama, jaromíre
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    THEMAKARESH: delej cims ho otravil? nebo este guglis cim by to slo? :))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    THEMAKARESH: měsíc, hm, to je fakt hrůza. přiznávám, že jsem měl podobný myšlenky, když se nám narodil druhej kluk a jeden soused si přistěhoval psa baskervilskýho a druhej z druhý strany jacka russela. oba pěkný kurvy, celý dny o samotě na zahradě a já vážně zvažoval ultrazvukovej amplión ( https://www.google.com/...CABQ9CFY1Dhg0T9oAHAAeACAAV2IAfgEkgEBOJgBAKABAaoBB2d3cy13aXo&sclient=psy-ab ), což je mimochodem funkční řešení. za mě to stálo poměrně víc, ale člověk musí chtít hledat řešení. kdyby to byl můj pes, tak bych šel sice sedět, ale ty by ses už nepostavil na nohy.
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    THEMAKARESH: a cim si ho vubec otravil ty hrdino ? to by me zajimalo? a ty si jako myslis ze to sousedovi nedocvakne? :D

    MONROE: prosimte nebrec uz...tomu coklovi to nepomuze uz.
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    ZUULUU: jasně. Já jsem hájil ID, který poukázal na to, že ke psům cítíme víc soucitu než k lidem. Mně přijde, že má pravdu. Taky mi přijde, že to tak být nemá. A podle toho, co jsem viděl ve světě, mi přijde, že to je trochu typicky český. A pokud ano, tak mi přijde zajímavý, co to o nás teda říká.
    MONROE
    MONROE --- ---
    :D
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    MONROE: Doba jde v pred a to tak moc ze treba neutrpne usmrceni zvirete se nadefinovalo jako tyrani.

    Traveni psu neschvaluju.
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    ZUULUU: jenže ta mačeta je ve skutečnosti u hodně lidí pes. Já toho travice nehajim. Zajímavá mi přijde ta shoda na jeho zavrzeni. Jako kdyby cítili, že mají teď právo kopat. Že mají oporu ve status quo a mohou volně hanit mrtvolu odpadlika, který porušil tabu.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    "já vím, že jsem Vám na Váš pozemek naházel jed a zabil psa, ale podívejte se, v parcích jsou hovna a vy uplně kašlete důchodce" :D

    nenechala by se ode mě nějaká místní holka prosím znásilnit? Já vim že je to nemorální ale podívejte se kolik plastu je v oceánech a veverky dneska neuměj lézt po stromech!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam