• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    jsem pro rovnopravnost ale obcas me ten feminismus zacina desit :o)
    AZA_
    AZA_ --- ---
    Mám celoživotní strach z toho, že mi spadnou klíče do kanálu.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Dělám věci, které potřebuji já a všechny kolem zaráží, že to tak je. Vždyť jsem říkala že to tak bude, nechápu že mi ti lidi nevěří
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Jsem se zas nechala vytočit.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Trochu mi chybí lockdown. Nikdo po mě nechtěl účast nikde a mě to vyhovovalo. Teď je úplný meetingový průjem.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    KOVOVAMINCE: Mně se vždycky chtělo brečet, jenom jsem ho viděl.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Vždycky obrečim Radarův odjezd.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    INDIAN: Já to takhle mám s ustřiženejma vlasama. Fuj.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    ja se zas bojim vaty, uz vod mala, nevim jestli je to nakeh druh fobie... beha mi mraz po zadech kdyz se ji mam dotknout, nedejboze vzit chuchvalec a roztrhnout ho... a pokud by me nekdo chtel vopravdu dorazit, tak mi ji strcil do pusy - myslim ze to bych vyskocil 3 metry vysoko.
    DMAG
    DMAG --- ---
    Nenávidím kukuřici. Mraženou, v nálevu i grilovanou. Je to krmení pro prasata.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    marvelovky mne proste nebavi,meh.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    Kdybych neměla syna, tak se s většinou rodiny vůbec nestýkám, protože mě skoro pokaždý strašně serou.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    TLAMPAC: popravdě řečeno, už mám trochu dost těch aktivních prezidentů. Nějaký pasivní, o kterém bych ani nevěděl, by byl příjemná změna.
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    NELLAS: tohle auditko neni o obhajovani osobnich postoju, ze ne :) Vadil by Vladimir Franz?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    RESTINPEACE: Konfliktní prezident s břitkými bonmoty vadí. Nekonfliktní prezident s laskavým humorem by vadil. Existuje snad nějaký prezident, který by nevadil? :)
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    RESTINPEACE: Zkus to tady. https://www.opravarna.cz/
    Znam kluka, co to zalozil presne kvuli tomu, co frustruje tebe. Sama s tom mam vybornou zkusenost, me opravil pan starozitny radio za 300 a jinymu kamaradovi vymenili konektor v telefonu za 100kc a v servisu si za to puvodne rekli nehoraznou raketu
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    TLAMPAC: ta predstava me desi, sice to nebude stejnej pruser jako tam sedi ted, ale jeho priblblej ksicht, laskavej humor a za kazdou cenu nekonfliktni vystupovani pro me predstavuje ztelesneni ceskyho prizdisracstvi
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Mně trochu cuká oko z Marka Ebena. A to možná bude prezidentem.
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    Nesnasim volat opravare domacich spotrebicu. Jakkoli jsem zastancem toho, ze veci se maji opravovat (a ne hned vyhodit a koupit nove), tak mam pocit, ze se z toho stava nechutny byznys. Za posledni rok s tim mam bohaty zkusenosti, napr. vymena soucastky za 80Kc na pracce vysla asi na 2 a pul tisice. Dostavam se tim do paranoidni situace, kdy nez abych podporoval tohle vydridusstvi, tak si snad budu chtit koupit ty veci novy, cili vyrobci me maj tam kde me chtej mit.
    Naprosty protipol k tomuhle pristupu pro me predstavuje PAN svec ve sklepe na Koruni, ktery za 2 dny opravi boty, ktery jsou prakticky na vyhozeni a rekne si za to sto korun. Abych se necitil trapne, tak mu rad davam velky dysko.
    Takze ono to jde a ne ze ne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam