• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    AZA_
    AZA_ --- ---
    Schválně přejíždím hnědý slimáky.
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    Nechápu, proč je tak populární seriál Přátelé. Je to zoufale nudné, neuvěřitelné a vsichni se tam chovají jako totální retardi.

    V South Parku to zhodnotili dobře. Když Cartman přišel o smysl pro humor někdo ho uklidnil, že ještě může dělat scénáře k Přátelům.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Nemám problém přiznat si, že můj kód, moje řešení, můj postup byl na hovno. Většinou to poznám sám. Škoda, že podobnou sebereflexi nemá kolega. Nemám čas sbírat argumenty, proč je jeho postup na hovno a proč mě práce s jeho řešením stála tolik času.
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Nesnáším obleky a kravaty. Je to dnes oblečení pro panáky.
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Když nestíhám, připadám si důležitejší.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    PRASECI_SOIREE: souhlas, ale obcas se stane, ze mi tu jeden lotr do zbytku testovin v prilnavem hrnci klepne vajicka, smazi to do vysušení a nenapadne ho ani napustit do toho vodu. To je na zabití
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    PRASECI_SOIREE: Ještě lepšího výsledku dosáhnu tak, že je míchám ve vodní lázni metličkou. Nakonec zjemním smetanou. Je prakticky nemožný je vysušit a navíc jsou krásně nadýchaný. Sice to déle trvá, ale výsledek stojí za to.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    MADIETTA: určitě bych to nepředmýval, ale když vidim, že tam někdo hodí talíře s přilepenými kusy jídla a ještě v průběhu vkládání ohodí dvířka omáčkou, tak je to druhý extrém, pro mě ekl
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    EATHAT: oprava. Ne pripaleny, ale prilepeny.
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    jojo nadobi predmejvaj jen duchodci, moje matka a moje zena:D je to neco co mi hlava nebere...

    GREAT_R: hele pripalit vajicka to uz chce poradnej talent...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    VENDULKA: neco mi mycka štejne neumeje. Pripaleny vajicko a tak.
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    MADIETTA: U mycek co byly na trhu před 20 lety se hodně špinavý nádobí muselo predmyvat. Podle me je to jen přetrvávající zvyk, dnešní myčky už funguji lip
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    ORIKA: Mě se neptej. Já nevím, proč to to lidi v mém okolí předmývají.

    ORIKA
    ORIKA --- ---
    MADIETTA: a ono se to tak nema delat? Ta mycka to prece umeje, tak proc bych s tim predtim mela cokoli provadet?
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    MADIETTA: Mám to v okolí stejné. Taky neoplachuju/nepředmývám. Při 60 nebo 65 °C se umeje všechno. Ani po více než dvaceti letech jsem rodičům nevysvětlil, že předmytí v dřezu a následné použití myčky na nejstudenější nejkratší program fakt není ono :)
    MANICCA
    MANICCA --- ---
    mam kratkodobou pamet uplne v hajzlu, ale do ted si pamatuju tu uvodni pipajici "melodii" vytaceciho internetu
    FAT
    FAT --- ---
    Dneska ráno jsem jel na nádraží, kde mám být až zítra...
    Snad se to nebude příliš rychle zhoršovat.
    :,-)
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Nebaví mne se pretvarovat. A v kombinaci s tím, že se mne až tak nedotykaji věci, které nemůžu ovlivnit, to vytváří dojem, že jsem bezcitna mrcha. No, každý máme něco.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MADIETTA: já též. Ale zase našim, co oplachuji ta myčka líp voní
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    MADIETTA:
    KOVOVAMINCE:
    Myčku nemám, ale přiznám se, že kdybych ji měla, tak by mě rozhodně nenapadlo nádobí před mytím v myčce oplachovat, to už bych ho mohla umýt rovnou ručně :D ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam