• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    jojo nadobi predmejvaj jen duchodci, moje matka a moje zena:D je to neco co mi hlava nebere...

    GREAT_R: hele pripalit vajicka to uz chce poradnej talent...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    VENDULKA: neco mi mycka štejne neumeje. Pripaleny vajicko a tak.
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    MADIETTA: U mycek co byly na trhu před 20 lety se hodně špinavý nádobí muselo predmyvat. Podle me je to jen přetrvávající zvyk, dnešní myčky už funguji lip
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    ORIKA: Mě se neptej. Já nevím, proč to to lidi v mém okolí předmývají.

    ORIKA
    ORIKA --- ---
    MADIETTA: a ono se to tak nema delat? Ta mycka to prece umeje, tak proc bych s tim predtim mela cokoli provadet?
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    MADIETTA: Mám to v okolí stejné. Taky neoplachuju/nepředmývám. Při 60 nebo 65 °C se umeje všechno. Ani po více než dvaceti letech jsem rodičům nevysvětlil, že předmytí v dřezu a následné použití myčky na nejstudenější nejkratší program fakt není ono :)
    MANICCA
    MANICCA --- ---
    mam kratkodobou pamet uplne v hajzlu, ale do ted si pamatuju tu uvodni pipajici "melodii" vytaceciho internetu
    FAT
    FAT --- ---
    Dneska ráno jsem jel na nádraží, kde mám být až zítra...
    Snad se to nebude příliš rychle zhoršovat.
    :,-)
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Nebaví mne se pretvarovat. A v kombinaci s tím, že se mne až tak nedotykaji věci, které nemůžu ovlivnit, to vytváří dojem, že jsem bezcitna mrcha. No, každý máme něco.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MADIETTA: já též. Ale zase našim, co oplachuji ta myčka líp voní
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    MADIETTA:
    KOVOVAMINCE:
    Myčku nemám, ale přiznám se, že kdybych ji měla, tak by mě rozhodně nenapadlo nádobí před mytím v myčce oplachovat, to už bych ho mohla umýt rovnou ručně :D ?
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    MADIETTA: Já to tak dělam taky a přijde mi, že si "oplachovači" zbytečně přidělávaj práci.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Než dám nádobí do myčky, vůbec nic s ním nedělám. Prostě ho tam strčím, tak jak je, maximálně oškrábu velké zbytky. Nepředmývám ho, neoplachuju. Evidentně jsem v širokém dalekém okolí jediná. Uklidněte mě.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    nesnasim krtecka*.

    jak sem ho driv v ramci vychovy hajil pred vsema tema debilnima disneyovkama, tak postupem casu zjistuju, ze je to ufnukanej komunista kterej kdyz zrovna nebuli, tak po zbytek casu se tvari jak vemeno napresdrzku.

    * - nemam samozrejme namysli tu soucasnou cinskou zemanovu verzi, pouze tu old school millerovu
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    nj to je obrana reakce podvedomi proti incestu :o)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Stále mi neni úplně comfy sedět s rodičema v jedný místnosti, když se v televizi odehrává nějaká milostná scéna. Přijdu si kvůli tomu jak polodementní náctka. :D
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    MRTVEJ:
    SALVATOR:
    Uz sem se k tomuhle nedavno vyjadroval (tady nebo tady) ... Neberu vazne v podstate nikoho kdo pod vlivem stadni mentality je schopnej pokrytecky tlacit danou ideologii, pac s jeho jednostranou vizi by nebyl schopnej vubec fungovat bez toho aby mel ten "zlej" protejsek. Soucasne mi ale nedela problem s nima zit a mit mezi nima i pratele.
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    ale hovno extremy skodi vsude
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ...is the new nejsem rasista ale...
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    jsem pro rovnopravnost ale obcas me ten feminismus zacina desit :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam