• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Začínám se bát jezdit vlakem
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Pořád miluju, když mě někdo škrábe na zádech. Předu jako kočka.
    JEBTISKA
    JEBTISKA --- ---
    Jsem asi příliš háklivá na svůj osobní prostor..
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    KOVOVAMINCE: a deti mate?
    TOREIP
    TOREIP --- ---
    Obcas delam picoviny, ze si nalitej schovavam dulezity veci po byte, jako treba prachy na najem a hraju se sebou takovou hru jestli to druhej den uvedomim a najdu to. Je vtipny pak najit obalku s litrama nalepenou pod zidli. Zvlast potom, co jsem zprehalel vsechny knihovny o obsahu 2k knizek.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Jako alergik nesnáším, když kýchnu a někdo řekne "na zdraví", nebo se dokonce urazí, když pak neodpovím "děkuju".
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Krom práce skoro na všechno seru, protože jsem hrozně línej.
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    Nasere me, když mi někdo řekne dobrou chuť. Opravdu k takové osobě cítím chvilku silnou nenávist
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    1KA: stav se
    1KA
    1KA --- ---
    Kamkoliv přijdu, myju umyvadlo. Děsný.
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    MADIETTA: Jo tak tohle je mi taky povědomý:D Zase ale ta knížka vydrží člověku celkem dlouho. Třeba teď čtu o trepanacích lebek v době kamenný a stále znovu a znovu žasnu a ne a ne se hnout dál:).
    Kolikrát jsem se snažila zapamatovat si alespoň číslo stránky, ale druhý den nevim zase nic. Je to prostě marný.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    PETEKKA: sice si záložku do knížky dávám, ale efekt to má nulový. Akce probíhá tak, že si začnu před spaním číst a po druhém odstavci začnu usínat. Následně v jakémsi mezistavu mezi spaním a bděním jakože čtu, v tomto polospánku jsem schopná otočit i několik stránek. Načež automaticky vzorně zastrčím záložku a usnu. Druhý den večer otevřu založenou knížku a nechápavě hledím na text, který mi vůbec nic neříká. Vrátím se o několik stránek zpátky, kde to trochu poznávám, a začnu znovu. Pak začnu usínat... takhle jsem schopná stejných pět stránek číst mnoho, mnoho dní po sobě.
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    Nejsem schopná si dát záložku do knížky. Prostě ne. Každý večer v ní listuju a hledám, kde jsem teda včera zase skončila. To se mi tak po 5 minutách podaří, pak přečtu jednu dvě stránky a usnu u toho. A další den znova. A příště zas.. :D
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Chtěla bych bezpodmínečně vypnout a dělat to, nač mám chuť. Bez následků.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    To je dobře
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Nevím kdo je Ygritte :E
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Nemam rada Ygritte a mela jsem fakt radost, kdyz konecne zdechla.
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Vzrusila me dentalni hygiena, predevsim situace, kdy mi omatlal rty vazelinou a rekl "otevrete co nejvic", nasledne mi dal rozvirak do drzky a pres ksicht prehodil hadr. Ze to byl peknej a prijemnej chlap uz byla jen tresnicka na dortu.
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    strasne mi voni nase mimino...vubec to nechapu :D ne ze by se mi libilo ale voni suprove...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Stěhovací den. Dostal jsem amok z prilis dlouheho intervalu mezi dvema vlaky mezi novym bytem a centrem. Ja vim, je nedele večer... Ale jedna z věcí, na ktere jsme trosku spolihal nestojí za zlamamou gresli. Koupím si auto, goddamit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam