• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    DMAG: Něco na tom bude... Naši dycky říkali, že na to koukaj kvůli panoramatům.
    DMAG
    DMAG --- ---
    Doktor z hor, první série, ty vole, muškáty, Trudi, padací most, ty vole Alpy. Kokotina jak hrom, ale fakt mi to nevadí. Stydím se. Asi selektivní paměť na doby, kdy se na to koukala babička.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Dnes jsem extrémně líný.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Včera jsme s jedním jmenovcem přemýšleli, že se k sobě nastehujeme a necháme si dat stejné příjmení, aby z nás pošťáci zešíleli.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    INDIAN: tak to opravdu ne :-) Nejsem minusovaci typ ;-)

    BEEBLEBROX:
    TCHYBABA: zrovna vás dva mám ve velké oblibě :-)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    VESTIGIA: Tak uz vim kdo mi systematicky dava kdekoli minusy
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    VESTIGIA: Já už ti ty palce teda dávat nebudu!
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    VESTIGIA: Sorry jako! ;)
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Je tady jedno ID, které mě neuvěřitelně sere. Nikdy mi nic neudělalo, neznám ho, ani nepíše nějak extrémně debilní příspěvky, ale mám s ním fakt (virtuálně) problém.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    PETER_PAN: Podle mně láska spíš prochází žaludem :)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    PALEONTOLOG: Nemám :)
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    RAINBOF: True story. Já žasnu už tři měsíce a je mi naprosto jasný, že můj život už nikdy nebude jako dřív
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SALAMAN: máš tam i něco na mě ? :)
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    RESTINPEACE: kdybych chtěla radu, tak jdu do klubu, ktery je o tom si nechat poradit, nemyslíš?
    Manu mam vyzkoušenou

    PETER_PAN: plusicek dostaneš, zadny dekovani
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Čím dál tím víc lidí mi tady přijde čím dál tím víc debilni
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    ILIEN: neveril jsem, ze bych tohle nekdy mohl vypustit, ale pro tento pripad se to nejspis hodi: zkus Manu
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ILIEN: Kdo se šidí na jídle, ten se šidí na životě. A pak neví jak ten svůj život žít a ještě ho štvou zamilovaný párečky (láska prochází žaludkem).
    Za psychoanalýzu můžete poděkovat mínuskem. Přeji hezký den.
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    A taky mě momentálně hrozně vysírají všechny ty super šťastný sladký párečky, co tu oblemcávají všechny kluby.
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    A nesnáším jídlo.. nesnáším jakej se kolem toho pořád dělá povyk. Nesnáším lidi, co tvrdí že umí vařit. Většinou to chutná stejně jako od kohokoliv jinýho, jen je kolem toho spousta keců a chlubení se.
    Ne, že bych si občas na něčem hrozně nepochutnala, ale kdybych nemusela jíst, byl vy muj život o dost šťastnější.
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Vůbec nevím, jak mám žít svůj život. A mam pocit, že je to rok od roku horší a zbytecnejsi...
    DMAG
    DMAG --- ---
    ANDY_WARHOL: Já tě potěším, teď už tě chápu, předtím jsem ti dal minus :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam