• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Občas pustím pračku na delší program, než je potřeba, abych odložil věšení prádla, což mě nebaví.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    neumim ukrojit slušně vypadjící krajíc chleba.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Nesnasim kdyz musim sahat na oloupanou cuketu. :D
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    TAMARIX: zatím ještě ne
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Že nesnáším mokré podzimy a že jsem zapomněl ve vlaku deštník. Paní z callcentra sice byly hodný, ale tentokrát to vypadá, že už se s ním fakt nesetkám. Teď když prší 24 hodin denně.
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    Mám ve vagónu metra své oblíbené místo.
    AMANT
    AMANT --- ---
    zeru hlas Al Pacina
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    VERSONNENHEIT: normálně... třeba večer, když děti usnou, tak mě přepadne žravá a tak si klobásu ohřeju.. no a sama se na sebe spiklenecky usmívám když to jím. Většinou si zapomenu i vzít na sebe tajnej převlek a paruku.
    ANDY_WARHOL:Většina mých soukmenovců jsou naopak masožravci. A kdybych měla hlad, tak bych snědla asi všechno. Někdy mi ale to snižování uhlíkové stopy ujede :) Stejně tak, že jednou za čas si koupim něco v jednorázovém obalu nebo s palmovým tukem, přestože to běžně minimalizuji.
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    tak pod zaminkou navstevy kamosky v prevleku inkognito prijede do jinyho mesta pak si pronajme pokoj v hotelu a nafutruje se ne ? :o)
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Přiznám se, že si moc přeju vědět, protože si to zkrátka neumím představit, jak někdo žere burgr a klobásu... tajně
    Jak se prosím jí "tajně" :D ?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    GREAT_R: říká se tomu póza.
    A asi by hrozilo vykopnuti z kruhu soukmenovcu, kdyby se na to přišlo.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    INSEQUI: ne, dokonce doma někteří maso i jedí a tak ho sem tam i vařím. Jen si u toho připadám nepatřičně. Podotýkám, že se mi maso nehnusí a nejím ho hlavně kvůli tomu, že se snažím stravovat hodně z místních/ vlastních zdrojů. Většinou ho vůbec nepotřebuju. Taky nikde netvrdím, že jsem vegan.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    INSEQUI: Říká se tomu sebezapření
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    LEJIMADA: Proč tajně? On ti někdo zakazuje to jist?
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    99% mé stravy je strava čistě veganská, ale jednou za čas (cca ob měsíc) mám hroznou chuť na maso a tak sežeru klobásu nebo hovězí burger.. tajně :D
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Slizký pracovní věci dávám na LinkedIn, intelektuální snobárny na Twitter a kraviny jako tahle na Nyx.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Co makám, nikdy jsem nevstával v 6. Jsem spíš sova. Teď mě k tomu nutí a beru to jako velkou zradu.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NEI: to jsem viděl a řadím to mezi věci, co už podruhý nechci vidět
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    NEI: jo, to zlý bylo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam