• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    MONROE
    MONROE --- ---
    Kdyz mel otec prvniho psa, tak ten dostal rovnatka misto me. :D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    PALEONTOLOG: Mno, pravdu díš.
    KATRIX
    KATRIX --- ---
    Moje 13.komnata je ta, že jsem se opravdu i v jednom tom díle míhala před kamerou.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    AXTHEB: savo je možná chlornanová sůl, ale v kyselým prostředí by zdegradovala rychle. kys chlorná je velmi slabá kyselina a v kyselým prostředí se rozpadne na chlor a kyslík. stabilizuje se NaOH a CaCO3
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    AXTHEB:
    AXTHEB: Pardón, blbě jsem to napsala, ale prostě se uvolnil ten chlór, no. .-)
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    VERSONNENHEIT: DM verze, ale jo:) nevim, co mě to napadlo, takhle blbě se nad to nahnout, nepracovala jsem s tim poprvé... Měla jsem víc štěstí, než rozumu a vdechla jsem jen ten výpar...
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    HOMOLOVKA: Krtek/ Hydroxid sodný :)? Na to fakt bacha, když je hodně zanešený odpad, tak to je schopný stříkat i do výšky, klidně by ti to mohlo chrstnout do obličeje.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    GREAT_R: Plynnej chlór. Udělal sis doma vlastní první světovou.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    HOMOLOVKA: jednou jsem na kachle bez meziomytí nastrikal savo, ocet a líh. Chtěl jsem zabít plíseň, rozpustit kámen a trochu to rozlestit. Už nevím, co se z toho uvolnilo, ale naštěstí jsem měl zakrytej obličej. Byl to ale smrádek.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    jsem věkově nevyhraněná.. dnes jsem naška beďara mezu vráskama :D *cítím se spíš na ty beďary*
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    vždycky hledám ty nejslanější preclíky
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TAMARIX: savo i ocet jsou kyseliny.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    zapnul jsem si monitor s 1024x768 a magicky mě přitahuje
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    TAMARIX: na malýho chemika jsem si nehrála :D stačilo se jenom blbě nahnout a vdechnout ten horkej výpar a bylo vymalováno :)
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    HOMOLOVKA: : Kombinace kyselina / zásada? ;-) Tchýně takhle řádila se savem a octem.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Zjevně ještě nejsem holka na vdávání, dneska jsem si při úklidu, při čištění odpadu, poleptala dýchací cesty, nah, whatever...
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    TANKIE_: A umele kvetiny! To budou ale pekny Vanoce.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    MATHEA: ty chceš asi dostat sadu krajkových záclon a deček.
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Ze jsem hrozna, protoze jsem okamzie zacala googlit ty nejslozitejsi omalovanky pod stromecek pro TANKIE_.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Nenavidim omalovanky. Uz od detstvi mi prijde uplne debilni vybarvovat neco, co nakreslil nekdo jinej. A pojem "antistresove omalovanky" je pro me absolutni oxymoron, vybarvit dukladne slozitou mandalu by mi zpusobilo zachvat uzkosti, sezrani cele knihy a rozdupani pastelek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam