• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    LOGO
    LOGO --- ---
    Líbí se mně Schillerová jako milfka. I když má v hlavě nasráno. Asi bych se měl zabít.. :b
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Někdy když jsem unavená, spojuju nechtěně slova. Takže křížek a hvězdička by mi vytvořily pěknou křivdičku :)
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Je mi přes třicet a mám problém u telefonních hlasových automatů rozpoznat křížek a hvězdičku

    Kdyby řekli “stisknete hešteg” nebo “stiskněte to tlačítko, co není hešteg”, jsem úplně v pohodě
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    To, jak ted vypada Celine Dion, me dost desi.
    ALMAD
    ALMAD --- ---
    Chutná mi jeden chleba z Penamu a nemůžu za něj najít náhradu :-/
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Vždycky jsem myslel, že je táta chudej/skromnej, že moc nevydělává a tak, ale nakonec se ukázalo, že prostě celá léta intenzivně křečkoval. Ne, že bych mu to záviděl, ale udělal by mi radost, kdyby se nechal přemluvit a koupil si aspoň pořádnou matraci do té své staré postele.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    IRINASH: Kanetic a Lubáti, bez debat.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    LEJIMADA: Ted je otazka co je horsi, jestli Kabati nebo Lunetic. :D
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Kradu mámě takový ty alkoubrousky na displeje a brejle, protože si je už několik týdnů nejsem schopná koupit.
    Prostě si v tý drogérii nikdy nevzpomenu, no... :(
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    LEJIMADA: a ja jeste v sestnacti na Elanech - dobrovolne, za tezce vydreny prachy: p
    "...ale ja som len úplne normálny cvok a jediné v čom sa vyznám je rock..."
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    IRINASH: já byla v patnácti na Kabátech. Alespoň, že zadarmo, protože kámoška vyhrála lístky.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    SALAMAN: Ta aspon umi zpivat. :)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    IRINASH: Já byl s kamarádem na koncertě Ewy Farný. Bylo nám asi dvacet.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Přežil jsem to, pohoda.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    SALAMAN: Horsi by byla prekvapena bachyne s mladaty. Divoka prasata jsou chytra, kdyz slysi cloveka, radeji se mu vyhnou. Zalehnou a pockaji az odejdes. Resenim je si piskat nebo zpivat, coz by s tou flaskou mohlo jit dohromady.

    A moje priznani: kdyz mi bylo deset, byla jsem na koncerte luneticu.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ADAMIRA: No po flašce rumu bych asi začal nabízet panáka i dalším prasatům v lese, to je fakt.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SALAMAN: jako ze ty kance kdyztak uklidnis chlastem? :)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Když jedu na vandr sám, tak už se v noci skoro nebojim. Teda jen za předpokladu, že hoří oheň. Dneska ale pojedu za kamarádama až po práci, takže mě čeká cca 6 km brdskejma hvozdama tmou. Jsem posranej už teď, hlavně z kanců. Si asi budu muset vzit s sebou alkohol nebo nevim.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    KOVOVAMINCE: To dělám taky. Krom Benátek i další místa, kde jsme byli na dovolený. Pak mi začne bejt hrozně líto, že tam nejsem a raději to vypnu. A taky dokážu hodiny koukat na google street view a "procházet se" v místech, který mám rád nebo který bych někdy rád navštívil.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Ulítávám si na online přenosech z Benátek. Nejlepší a nejvíc creepy mi to přijde v noci, když se někde objeví osamělej chodec, kterej vůbec neví, že ho vidím (muhaha). :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam