• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    SALVATOR: Přesně tak! Číst Malýho prince je jako páchat pomalou sebevraždu sladkejma zákuskma. Neskutečný utrpení. Je to takovej Paulo Coelho. Ta kniha je zhruba stejně hluboká, jako instagram Kamily Rundusový.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Kdyz uz ctu knihy ve volnem case, tak preferuju ty bez rakoviny :D.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Občas předávám dál historky/příhody/moudra, z nyxu. "Jeden známý zažil, řekl, viděl.... " ani mi nepřijde divný, že se vlastně mimo nyx neznáme.
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    Mám kamarády, který jsem nikdy neviděla.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    No prosim, koťátka s rakovinou a osobní invektiva... Malej princ je fakt toxickej!
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    A taky jsem se náhodou minulý víkend dozvěděla, že je to kniha plná BDSM poselství... tak jste asi málo úchylové, když se vám nelíbí :)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    KOVOVAMINCE:
    SALVATOR: zacinam mit opet viru v lidstvo!
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Jsem magor a sviňák :D
    Nevím.. je to takové miloučký.. prvoplánově miloučký.. jako kotatko... a taky prvoplánově smutný. Jako kotatko s rakovinou. Občas má člověk náladu na koťátko s rakovinou
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    Jsem asi podezřelý magor a solidní sviňák s přespříliš milou aurou!
    (Teda asi ho nějak fanaticky nežeru, ale přijde mi jako velmi pěkná a milá knížka)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KOVOVAMINCE: Tak s tím naštěstí zkušenost nemám.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SALVATOR: A většinou se z nich vyklubou magoři nebo aspoň solidní sviňáci... Což mi teda k Ilien taky nesedí.

    BARBARELLA: Nás mnógo!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    BARBARELLA: Neboj, je nás víc stvůr, co neradi hřejivou melancholii Malýho prince.
    KOVOVAMINCE: Která má v sobě navíc takový nějaký falešný tóny. Ale to mi dost nesedí k Ilien...
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    SALVATOR: a ja myslela, ze jsem na tohle sama!!!
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SALVATOR: Oni kolem sebe totiž šíří takovou tu přespříliš milou auru a to je sakra podezřelý!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ILIEN: Ach ne, ty taky?
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Ani jednou jsem nedočetl stopařova průvodce. A že jsem několikrát snažil
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    SALVATOR: Promiň...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Nesnáším Malýho prince a lidi, co ho žerou, sou mi automaticky podezřelí.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Neumím skládat prostěradla, ale zase tak moc mě to netrápí :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Na vejšce jsem měla v ročníku spolužačku, která byla neuvěřitelně charismatická, inteligentní a krásná. Hrozně jsem ji obdivovala a měla z ní mindrák zároveň. Pak jsme jeli na výměnný pobyt do Berlína a já se tam spřátelila s jednou z našich hostících studentek, moc jsme si rozuměly, dokonce jsme si vyměnily adresy (to ještě nebyly mobily, tak je to dávno). Ona ovšem zjevně tuhle moji spolužačku evidentně taky hrozně obdivovala a mě to žralo, jak jí dává přednost přede mnou. A tak, nevím co mě to napadlo, jsem Němce po návratu napsala dopis, kde jsem svou českou spolužačku neuvěřitelně pomluvila. Jak se na všechny vytahuje, dělá se lepší, využívá své přitažlivosti vůči profesorům, aby měla lepší známky, no hrozný drby a jedovatosti. Dodneška nechápu, co to do mě vjelo a proč jsem to udělala. Možná to bylo vědomí vlastní neatraktivnosti, možná zatrpklost, protože jsem byla po čerstvém dost ošklivém rozchodu a těžce jsem to nesla. Nebo prostě prostá závist, která probublala na povrch. Dotyčná Němka mi pochopitelně nikdy neodepsala, asi si o mně musela myslet dost nepěkné věci. Dodneška, když si na to vzpomenu, tak se za to zastydím.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam