• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    MONROE: Presne, je to uplne k zbliti! A ti lidi si to v pohode zacnou davat v hospode, aniz by se zeptali obsluhy. To uz radeji zapaleny kocici hovno.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    LENCADLO: ten miluju!!! Úplně tvé zanicení chápu.
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    J4C0B1M: Z Lidlu :) vypadá jako spletený uzel , zvenku krupe, uvnitř krasne vláčný...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    LENCADLO: Vlastní nebo z pekařství?
    MONROE
    MONROE --- ---
    Nesnasim smrad z iqos.
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    INDIAN: Indoši jedu 3. dvandu... vidím to na cca krajic, dva max :)
    A těm odborným výrazům úplně nerozumím , to víš , blondýna :)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    LENCADLO: spis to dneska vymen za chleba tekutej a pak dej report jak si se vyporadala s analogicky zaokrouhlenym monozstvim :)
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    Včera jsem spásla celej bochnik chleba sama ..první část s gulaskem, druhou s půlkou kostky másla a sklenicí domácí kiwi marmelády ... dneska jsem koupila další bochnik .. tenhle chleba je proste neskutecnej!
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Mám strach o svého milého. Když mu bylo asi dvacet, tak se mu uchlastala máma. Otec od nich odešel, když mu bylo asi pět. Dost hulí (víc než 20 let a to denně). To mi neva, nějak to k němu patří a když řídí nebo chodí do práce (nepravidelné směny), tak si brčko nedá. Hodně spí. Máme čtyři děti a dost často upadá do letargických stavů střídaných s tím, že to nezvládá. Mívá deprese. Nechce si je ale přiznat, nebere žádnou medikaci. Teď na jaře měl z koroňáku fakt panické stavy. Hodně se sociálně izoluje (má pár kamarádů od dětství, ty vidí třikrát do roka) a nikoho nepotřebuje. Jenže jak s nikým nemluví, tak nikdo o jeho problémech nic neví.. Někdy je toho pak i na mě moc.. musela jsem to někde říct, díky :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Já skrz covid přestal kouřit. I předtím jsem sice kouřil hodně málo, ale měsíc doma a dva měsíce hojení mi to zarazil úplně.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    HOUBA: Já třeba letos přestala skoro pít a stárnutí je furt na nic.
    Vlastně to je hodně pozitivní spíš zjištění než přiznání. Ať piju nebo ne, vnímám věci stejně, takže můžu pít dál. :D
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    HOUBA: Tak jasně, tohle je doživotní boj.
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    SALAMAN:
    SALAMAN:

    Zkus vyřešit to druhé a třeba pak budeš lépe zvládat to první ;)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Nevím, kdo je Neomillnerová, ale stejně jsem jednu koupil tatovi k Vánocům.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Nevim kdo je Kulhánek a Kotleta
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Nečetla jsem žádnou knížku od Kulhánka ani Kotlety.

    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Včera jsem se trochu zatetelila nad fotkama ze svatby bejvalý spolužačky z vejšky. Je to taková ta dokonalá holka - krásná, chytrá, milá, štíhlá, velký prsa, dlouhý vlasy, příjemnej hlas, vařila v masterchefovi...prostě bezchybná. A na svatbě jim spadnul dort na zem a pršelo celej den. Ne, že bych jí to přála, moje škodolibost má naštěstí svoje meze, ale úplně jsem se nad tím zasmála. Fuj já.
    TMA
    TMA --- ---
    V noci, když sním, tak se mi zdává o úspěších. Pak se ale probudím...
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    SALAMAN: už si ani nevzpomenu na den, kdy jsem nevypil zadnej alkoholickej napoj...
    EKG
    EKG --- ---
    ZUULUU: Manzelstvi je takove smutne zakouti mezi celibatem a naprostou promiskuitou. Ma z obojiho to horsi.

    Naproti tomu ponozky v sandalech maji z obojiho to dobre - neni ti zima na nohy, ale vsichni museji cuchat tvoje smradlavy fusky. A hlavne se pak daji sundat;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam