• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALAMAN: Kdyby v hospodě, ale klidně ve vlaku a diví se, když jim řekneš, že se to tam nesmí. Protože jim to ještě nikdy nikdo neřekl, tak kde je jako problém?
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    MONROE: Presne, je to uplne k zbliti! A ti lidi si to v pohode zacnou davat v hospode, aniz by se zeptali obsluhy. To uz radeji zapaleny kocici hovno.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    LENCADLO: ten miluju!!! Úplně tvé zanicení chápu.
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    J4C0B1M: Z Lidlu :) vypadá jako spletený uzel , zvenku krupe, uvnitř krasne vláčný...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    LENCADLO: Vlastní nebo z pekařství?
    MONROE
    MONROE --- ---
    Nesnasim smrad z iqos.
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    INDIAN: Indoši jedu 3. dvandu... vidím to na cca krajic, dva max :)
    A těm odborným výrazům úplně nerozumím , to víš , blondýna :)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    LENCADLO: spis to dneska vymen za chleba tekutej a pak dej report jak si se vyporadala s analogicky zaokrouhlenym monozstvim :)
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    Včera jsem spásla celej bochnik chleba sama ..první část s gulaskem, druhou s půlkou kostky másla a sklenicí domácí kiwi marmelády ... dneska jsem koupila další bochnik .. tenhle chleba je proste neskutecnej!
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Mám strach o svého milého. Když mu bylo asi dvacet, tak se mu uchlastala máma. Otec od nich odešel, když mu bylo asi pět. Dost hulí (víc než 20 let a to denně). To mi neva, nějak to k němu patří a když řídí nebo chodí do práce (nepravidelné směny), tak si brčko nedá. Hodně spí. Máme čtyři děti a dost často upadá do letargických stavů střídaných s tím, že to nezvládá. Mívá deprese. Nechce si je ale přiznat, nebere žádnou medikaci. Teď na jaře měl z koroňáku fakt panické stavy. Hodně se sociálně izoluje (má pár kamarádů od dětství, ty vidí třikrát do roka) a nikoho nepotřebuje. Jenže jak s nikým nemluví, tak nikdo o jeho problémech nic neví.. Někdy je toho pak i na mě moc.. musela jsem to někde říct, díky :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Já skrz covid přestal kouřit. I předtím jsem sice kouřil hodně málo, ale měsíc doma a dva měsíce hojení mi to zarazil úplně.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    HOUBA: Já třeba letos přestala skoro pít a stárnutí je furt na nic.
    Vlastně to je hodně pozitivní spíš zjištění než přiznání. Ať piju nebo ne, vnímám věci stejně, takže můžu pít dál. :D
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    HOUBA: Tak jasně, tohle je doživotní boj.
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    SALAMAN:
    SALAMAN:

    Zkus vyřešit to druhé a třeba pak budeš lépe zvládat to první ;)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Nevím, kdo je Neomillnerová, ale stejně jsem jednu koupil tatovi k Vánocům.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Nevim kdo je Kulhánek a Kotleta
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Nečetla jsem žádnou knížku od Kulhánka ani Kotlety.

    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Včera jsem se trochu zatetelila nad fotkama ze svatby bejvalý spolužačky z vejšky. Je to taková ta dokonalá holka - krásná, chytrá, milá, štíhlá, velký prsa, dlouhý vlasy, příjemnej hlas, vařila v masterchefovi...prostě bezchybná. A na svatbě jim spadnul dort na zem a pršelo celej den. Ne, že bych jí to přála, moje škodolibost má naštěstí svoje meze, ale úplně jsem se nad tím zasmála. Fuj já.
    TMA
    TMA --- ---
    V noci, když sním, tak se mi zdává o úspěších. Pak se ale probudím...
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    SALAMAN: už si ani nevzpomenu na den, kdy jsem nevypil zadnej alkoholickej napoj...
    EKG
    EKG --- ---
    ZUULUU: Manzelstvi je takove smutne zakouti mezi celibatem a naprostou promiskuitou. Ma z obojiho to horsi.

    Naproti tomu ponozky v sandalech maji z obojiho to dobre - neni ti zima na nohy, ale vsichni museji cuchat tvoje smradlavy fusky. A hlavne se pak daji sundat;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam