• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MADIETTA: Eště že ti z toho nevyšla MAFIETTA, F je taky hned vedle.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    RAGNAROK: no právě!
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    MADIETTA:
    jezis a ja to furt ctu jak madeta jak ten tavenej sejra.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    FAIRIELLA: Nic si z toho nedělej, já jsem si kdysi chtěla dát přezdívku Marietta podle jedné svojí oblíbené postavy a překlepla jsem se.
    1KA
    1KA --- ---
    Jsem Lina jako prase. Nechce se mi nic dělat, nechce se mi jít na nákup, nechce se mi jít na trénink, nechci dělat salat a nechci se ani oblékat. Chci se valet a cumet jen tak do stropu a at si kazdej vezme z lednici co chce. Nemam vůbec chuť se o nic starat. Chci sluhu.
    KULA
    KULA --- ---
    LEON_KOWALSKI: :)) kdyby jsi byl v naší neortodoxní partě, říkali by jsme Ti Žide.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Ukazuje se, že člověk musí bejt pořád vděčnej. Teď jsem třeba fakt ráda, že jsem nikdy nedostala přezdívku kvůli nosu. :D
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Mě už od školy říkají fógl, nebo orle, kvůli nosu. I na vojně.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MLIKARNA: Nikdy jsem nedostala žádnou nehanlivou přezdívku.
    DMAG
    DMAG --- ---
    MLIKARNA: To je pravda, jistá skupina lidí mi zamlada říkala Systém, protože jsem systematicky chlastal pivo, fernet, pivo, fernet, dokud mi teda nejel vlak, což někdy zabralo dost času. Ve skautu mi říkali Aha, protože jsem se hodně ptal, a pak jsem se hodně dozvěděl, a v práci mi říkají Prasáku, Fekále, Kanále, díky mé lásce k fekálnímu a pohoršujícímu humoru. True story.
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    KOVOVAMINCE: většinu přezdívek si lidi nevymýšlí sami ale je jim z hury dana...vím o čem mluvím...
    EKG
    EKG --- ---
    KOVOVAMINCE: Protoze neusilujes o dokonalost :P
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    ILIEN: No... to asi ne, když si FAIRIELLA stěžuje, že je její ID na její vlastní vkus moc dětinský atd. a já si nestěžuju na nic. :))
    ILIEN
    ILIEN --- ---

    KOVOVAMINCE: ano.. jen jsme ho vyresily lip nez ty :))
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    FAIRIELLA:
    ILIEN: Vy jste měly problém si vymyslet někam nick, jo?! Hahahahahaha!
    Nic nevíte!
    EKG
    EKG --- ---
    ILIEN: Manzelka Nejvyssiho, hezky jmeno.
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    FAIRIELLA: Mám to stejně. Jen jsem tehdy vymýšlela jméno do Baldurs Gate II a prostě jsem náhodně skládala písmenka.
    EKG
    EKG --- ---
    ZUULUU: Zatim co moudraky tam zustanou a bolej jeste cely roky. Proto taky mivaji kovari tak bytelny podkovy nade dverma. To by se jim libilo, mrcham prusvitnejm. Vybrat vsechnu lehkou praci a zbytek nechat trpaslikum;)
    EKG
    EKG --- ---
    FAIRIELLA: Takze ve zbytku casu tancis na kloboucich jednorozcu a zpivas s houbami. I tak to musi byt celkem vycerpavajici prace.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    (a nevim kdy si je odveze...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam