• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    EKG
    EKG --- ---
    DMAG: Jakej stromecek? Jaky vanoce? Jaky zpravy? Zases to podcenil. Lidi musis nenavidet celej rok.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    DMAG: AMEN!
    DMAG
    DMAG --- ---
    Stromeček se třpytí, a podobná hovna v přáníčkách, mě rolují nehty až na záda. Obecně teda každý Vánoce trpím přívalem kokotin ve zprávách, debilníma básničkama počínaje, a kokotskýma obrázkama s básničkama konče. Perun kurva na ně!
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Priznam se, ze pro me byl rok 2020 krasny. Nebyl zdaleka dokonaly, to vubec ne, mel a stale jeste ma svoje vetsi ci mensi mouchy, ale presto byl a je krasny.
    1KA
    1KA --- ---
    Jsem stále Lina jako prase a doufám, ze moje rychlá rota, me děti, vše udělají za mne, když se o ne starám cely rok.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    NEI: To je to správný slovo :)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    NEI: Duševní uchyl, nebo jak to nazvat
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MONROE
    MONROE --- ---
    ILIEN: Jako opicka, zabka.. :D
    TESSS
    TESSS --- ---
    DA_NIELA: takze nejsm jedina :)
    a vzkaz pro Monroe, ja si nohy oholim dokonale, beru zo totiz i kuzi :)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    KOVOVAMINCE: ha, nejsem sama!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Písnička Happy Xmas (War Is Over) mě pravidelně dojímá k slzám.
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Já jsem nikdy neměla přezdívku (jenom různý odvozený od jména) a bylo mi to vždycky trochu líto :)
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    "Máš oči jako cmelak" je originální lichotka :)
    MONROE
    MONROE --- ---
    Mne doted nezavisle na sobe rikali cmelaku, zabko a opicko (pry kvuli ocim :D). :)
    ACKO
    ACKO --- ---
    tak vždycky ještě může být hůř..... hlavně že ne madeta
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    DA_NIELA: dtto a to nejsem dyslektik :-))
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SALVATOR: takovejch písmenek, co je hned vedle... mohlo to dopadnout mnohem hůř.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    moje přezdívka na základní škole byla "máslo" :)) ostatní byli rohlík, paštika, játro...
    (ne, nebyla to zvláštní škola :D)
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    RAGNAROK: zato já tam vidím odjakživa MAIDETTA. Svět už nikdy nebude stejný.
    Přiznání: jsem nevyléčitelnej dyslektik...
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Když jsem na základce v roce 1999 kódil svůj první web, obsahoval spoustu animovaných gifů, jezdící text, můj první program napsaný v upirátěném Delphi, mnoho různých fontů, celou paletu barev i pozadí, jednu empétrojku od Madonny a úchvatnou dvouřádkovou recenzi hry Polda. Potřeboval jsem úderný, hyper mega cool název a nenapadlo mě nic blbějšího než ToxicWeb. Jako admin jsem se pochopitelně pojmenoval ToxicMan. A tak to už bohužel zůstalo :D
    Asi to má divný konotace a trochu mě to sere, protože nic imho nemůže být dál od mého reálného já :D

    Zachoval jsem logo pro budoucí historiky:
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MADIETTA: Eště že ti z toho nevyšla MAFIETTA, F je taky hned vedle.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam