• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    EKG: Přesně, neserte sultány :) myšlenka dne byla vyřčena
    EKG
    EKG --- ---
    INSEQUI: Mocny sultan Klid Amir!
    EKG
    EKG --- ---
    NEI: Ani ne tak kontroverzni jako mimo. Stejne mimo, jako "mam rada zviratka, kyticky, stromecky, ale ne lidi, lidi jsou zly!" Jsou proste pravidla zivota, vesmiru a vubec, ktery se nedaji obejit, ohnout, ani porusit, nejdou ani ignorovat. Milovat zviratka je snadny, zvlast kdyz jim nekydas hnuj.

    Takze jestli chces poplacat po zadech, tak jo, je urcite fajn, ze dokazes vyjadrit, kde stojis, jak se citis, etc.

    Jestlis prisla na namesti mezi partu filosofu, s tim ze "hele co me napadlo takhle k veceru", tak se nediv a necekej slitovani.

    No a jestli teda chces nejaky obsahlejsi rozbor, tak to proste takhle nefunguje. Jestli si nastavujes filtry, abys neublizovala ostatnim, tak tenhle model ma spoustu konstrukcnich vad, predevsim v tom, ze sam o sobe nevytvari energii. To znamena, ze te zasekava jeste vic v tom vampirismu, ze ktereho vzesel, nevytvari zadnou cestu ven.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Přiznávám ze Vánoce jsou pro mě zlý období, všechny špatný věci v mem životě se vážou k tomuhle období. Letos je to obzvláště silnej pocit vodopádu hoven na moji hlavu.


    A vy se na ty hádky vyserte alespoň o těch vanocich, má být klid a mír! Himl! :)
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    ZUULUU: tak to každopádně. Ale kdo si tohle jede, tak tam není o co stát...
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    ZUULUU: otázka zda to pak je láska, nebo hraniční porucha osobnosti třeba :D
    EKG
    EKG --- ---
    ZUULUU: Spis se to probori vzdycky, kdyz se o to budes potrebovat oprit.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Přiznám se, že taky ani za mák nevěřím tomu, že někdo, kdo nemá rád sebe, tak má rád ostatní :)
    Vždycky, když něco takovýho slyším nebo čtu, tak mi hned naskočí, že ten člověk si jen myslí a hraje, že má druhý rád, protože od nich potřebuje nějakou pozitivní zpětnou vazbu na svou osobu. Zkrátka vědět, že ho má rád někdo druhej a potvrdit si vlastní hodnotu a místo na světě, když on sám to neumí :)
    EKG
    EKG --- ---
    NEI: Protoze vic ze sebe proste nedostanes. Ale racionalizovat se da samozrejme vsechno.
    EKG
    EKG --- ---
    NEI: Jako sebe sama, jj.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Nesnáším Vánoce.
    EKG
    EKG --- ---
    DMAG: Jakej stromecek? Jaky vanoce? Jaky zpravy? Zases to podcenil. Lidi musis nenavidet celej rok.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    DMAG: AMEN!
    DMAG
    DMAG --- ---
    Stromeček se třpytí, a podobná hovna v přáníčkách, mě rolují nehty až na záda. Obecně teda každý Vánoce trpím přívalem kokotin ve zprávách, debilníma básničkama počínaje, a kokotskýma obrázkama s básničkama konče. Perun kurva na ně!
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Priznam se, ze pro me byl rok 2020 krasny. Nebyl zdaleka dokonaly, to vubec ne, mel a stale jeste ma svoje vetsi ci mensi mouchy, ale presto byl a je krasny.
    1KA
    1KA --- ---
    Jsem stále Lina jako prase a doufám, ze moje rychlá rota, me děti, vše udělají za mne, když se o ne starám cely rok.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    NEI: To je to správný slovo :)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    NEI: Duševní uchyl, nebo jak to nazvat
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MONROE
    MONROE --- ---
    ILIEN: Jako opicka, zabka.. :D
    TESSS
    TESSS --- ---
    DA_NIELA: takze nejsm jedina :)
    a vzkaz pro Monroe, ja si nohy oholim dokonale, beru zo totiz i kuzi :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam