• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    GREAT_R: midilidi mám náhodou ráda... ale já mám ráda i unifiction, gogola borde a spol :)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    priznam se ze nevim o cem mluvite, ani jeden interpret mi nic nerika
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    PPNEKK: nechapu to a neprijde mi to vtipny :) tim bych to uzavrela.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    BARBARELLA: trendsetter, tak to přesně je :D Tobě dám legíny a vystřihnu ti díru kolem vagíny.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Nenávidím skládání prádla. Ukrutně se u toho nudím a úplně cítím, jak ze mě vyprchává život...
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    PPNEKK: ta hudba mi nesedi, ten humor mi nesedi, neprijde mi to vtipny.

    Utrhnu ti kšandy a omotám si je kolem ptáka
    (Jako trendsetter)
    Napřed se tomu budeš smát a pak mě budeš mít za husťáka
    (Jsem trendsetter)
    Dám si do vlasů špagety a plácnu na ně pesto
    (To čumíš, ty jelito)
    A do půl roka takhle bude chodit celý město
    (Protože jsem trendsetter)
    (K Demo, bitch)
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    BARBARELLA: ja zas jeho texty miluju :D proc ti tak vadi?
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    BARBARELLA: Záleží... On má pár čuňáren a pár jeho videoklipů taky neberu, ale má i pár věcí, co jsou chytrý, vylěděný a dokázaly mě rozesmát.
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    GREAT_R: tak Cokovoko bych k tomu neprirovnala,na tech sem byla nekolikrat, taky nemam problém chodit na podobny veci, ale Dema nedavam.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    BARBARELLA: šel bych hned. Ale já jsem obíhač interpretů typu Čokovoko, Píča z hoven, ilove69popgeju, Vlastíka Plamínka, Rádio Ivo, midilidi a podobnejch heců.
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    Kapitan Demo je mrdka a absolutně nechápu jak to někdo může poslouchat, natož jít na koncert!!!
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    Obcas premyslim, ze neco provedu jen proto, abych se tady pak k tomu mohl priznat.
    DMAG
    DMAG --- ---
    Vždycky, když Travolta zpívá ooo Sandy, první co mě vyjede před očima, je veverka Sandy ze SpongeBoba.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    SALAMAN:
    DMAG: babi šílela vzrušením, když se tam jednoho dne objevila její kamarádka.
    CAMKA
    CAMKA --- ---
    ALESH: tak se není čemu divit když jsi měl zbytkáč 2,59 promile :D btw máš někde záznam?
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ALESH: Jj, píšou, že jen na konkurz je aktuální čekací doba 11 a více měsíců.
    ALESH
    ALESH --- ---
    DMAG: ja tam na takovyhle vtipky nemel vubec pomysleni. Jedine co ze me vypadlo, tak nejak nahodou, bylo “f jako filuta” :)
    SALAMAN: od prihlaseni do nataceni to trvalo 2 a pul roku :)
    DMAG
    DMAG --- ---
    SALAMAN: já taky , už dřív. Těším se, až na mě vyjde Ch jako Chrudoš, nebo P jako pyj :D
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Právě jsem se přihlásil do konkurzu na AZ-kvíz.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    DMAG: ja mam to stesti, ze sem si nikdy na zadny soc siti (krom tady) ucet nevytvoril, zpravy ctu selektivnim zpusobem a tudiz mam v tomhle smeru neskutecnej klid a sou mi tak tyhle skutecnosti u (_!_)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam