• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    Písnička - Víc než přítel - mi přijde fakt úchylná.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    ja jsem taky peknej blbec
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Přiznávám se, že jsem kokot. Ach jo. Měl bych se na to už konečně vyprdnout.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Musela jsem si vygooglit, co je to clubhouse.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Nejvic me roztancuje pisnicka od Fiftj Harmony.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    HOMOLOVKA: ja sem to taky nikdy nepochopil, ani ostatni podobne tematicky ladeny filmy, vlastne veskery sci-fi ... o to vic me jeste pumpuje, kdyz me nekdo hazi automaticky do tyhle zanrovy skatule jenom proto ze sem povolanim informatik
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Nemám rád tu sérii marvelských filmů. Kvantita, až přílišná technická dokonalost... Stokrát radši si pustím Klíšťáka nebo třeba Tank Girl, která je underdog, ale je prostě jenom jedna jediná.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Nemám ráda Hvězdný války, ale fakt!
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    AAHHWISEGUY: jj, to jsem dělávala docela často, obzvlášť oblíbená trasa byla tram 22 Bílá Hora na konečnou Nádraží Hostivař, anebo ze Strossu do Modřan...
    1KA
    1KA --- ---
    Přiznám se, že by se mi moc hodilo, kdyby mi zapadlo auto tak, že bych ho nenašla a nemohla odjet do 50 km vzdálené práce a mohla doma zůstat na HO. Nechce se mi totiž řídit v týhle sračce, když jsem děsně unavená a cítím se za volantem nesvá, ikdyž řídím dobře.
    LOGO
    LOGO --- ---
    AAHHWISEGUY: jseš superspreader :b
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    rad jezdim tramvaji - bavi me jak to cuka a klepe a porad nastupuji jiny lidi a zvlast takhle k veceru je to nejlepsi - to si radsi nez do kavarny sednu s knizkou tam a jedu klidne z konecny na konecnou
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    Život po životě žiju, pokaždy když se děsně zpiju...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Miluju majonézu a občas si jdu dát lžičku na chuť...
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Vůbec nechápu vtipy se Stierlitzem.
    1KA
    1KA --- ---
    SARAJ: rybí tuk- olej
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Dnes jsem své dva nové kolegy poprvé spatřil bez roušky. Moje mysl si domyslela úplně jiné obličeje, než jaké měli doopravdy a byla strašně mimo. Kolegové vypadaj naštěstí líp
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Je to tak v p***, že si každý večer uvařím bylinkovej čaj a pustím tu nejhorší ubulenou limonádu, co jsem kdy musela přetrpět (co na Netflixu najdu).
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    KOVOVAMINCE: to druhy jsem zkusil a vysledek je dost tristni - na to prvni mam prilis velkej odpor k jidlu a mam dojem ze vaha me od nutnosti pracovat nezachrani...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Jsem nechutně líná. Tak líná, že jsem vážně řešila, jestli by nebylo lepší se vyprasit na 150 kilo a nemuset nic dělat. A k tomu řádně zahořknout nebo to předstírat, abych se do budoucna nemusela starat ani o lidi.
    Fakt mi to nepřijde jako úplně špatná varianta budoucnosti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam