• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    HOMOLOVKA: kdyz sem este bydlival sam a nikdo mi do toho nekecal, tak sem ho mival bezne este na jare.. muj rekord byla jednou az pulka kvetna a mozna by byl este dyl, ale pri odjezdu na prodlouzenej vejkend za starousema sem pucil bejvak kamosce a ta mi ho v zachvatu uklidu vyhodila
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Pořád mám v obejváku vánoční stromek
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Kdyz vidim oblicej Grety Thurnberg, mam chut ji pretahnout cihlou.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Já vážně uvažuju, že se vrátím do Mordoru. Tomu říkám smíšený pocity!
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Miluju Homeland, Claire se mi líbí už od té doby co hrála Julii, nejhezčí herečka :)
    DMAG
    DMAG --- ---
    Přiznávám se, že již delší dobu mi přijdou reklamy s Alzákem (ano, tím zeleným zmrdem) vtipné. Naposledy byl ten kokot navlečenej v takový tý chasnický vestě, a zpíval: znaaaam jedeeen éeeee šop, teeen má vyyyproooodej, maaaa vyyyproooodej! A řehtám se tomu furt.
    AMANT
    AMANT --- ---
    docela se tesim az nekomu jednu natahnu.
    snad opravnene...
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    INDIAN: soucitim s tebou a to se jeste motam okolo filmu
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    nak se ztracim (nebo asi spis ignoruju) a porad nepobiram a nechapu tu vsudypritomnou prehrsel audiovisualniho obsahu v plno formach od prostejch videi na netu (youtuberi, atp.) az po implicitni desitky televiznich kanalu, rozsirenou o sluzby typu netflix, atp.... v tom vsem (i pres covid) mraky novejch sracek (pardon, filmu a serialu), kde se moje informovanost limitne blizi ke vzduchoprazdnu sarkasticky obdivuju kazdyho kdo se v tom dovede orientovat.
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    Tak , to máme rovný 4 měsíce bez sexu... korono, koukej se pakovat!
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    Písnička - Víc než přítel - mi přijde fakt úchylná.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    ja jsem taky peknej blbec
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Přiznávám se, že jsem kokot. Ach jo. Měl bych se na to už konečně vyprdnout.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Musela jsem si vygooglit, co je to clubhouse.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Nejvic me roztancuje pisnicka od Fiftj Harmony.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    HOMOLOVKA: ja sem to taky nikdy nepochopil, ani ostatni podobne tematicky ladeny filmy, vlastne veskery sci-fi ... o to vic me jeste pumpuje, kdyz me nekdo hazi automaticky do tyhle zanrovy skatule jenom proto ze sem povolanim informatik
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Nemám rád tu sérii marvelských filmů. Kvantita, až přílišná technická dokonalost... Stokrát radši si pustím Klíšťáka nebo třeba Tank Girl, která je underdog, ale je prostě jenom jedna jediná.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Nemám ráda Hvězdný války, ale fakt!
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    AAHHWISEGUY: jj, to jsem dělávala docela často, obzvlášť oblíbená trasa byla tram 22 Bílá Hora na konečnou Nádraží Hostivař, anebo ze Strossu do Modřan...
    1KA
    1KA --- ---
    Přiznám se, že by se mi moc hodilo, kdyby mi zapadlo auto tak, že bych ho nenašla a nemohla odjet do 50 km vzdálené práce a mohla doma zůstat na HO. Nechce se mi totiž řídit v týhle sračce, když jsem děsně unavená a cítím se za volantem nesvá, ikdyž řídím dobře.
    LOGO
    LOGO --- ---
    AAHHWISEGUY: jseš superspreader :b
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam