• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    DMAG
    DMAG --- ---
    TV pořady typu Na stojáka, nebo Comedy club, mi nepřijdou vtipný.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    BEEBLEBROX: jednou jsem si nebyl jistej jestli jsem vypnul sporak a tak jsem se vracel domu. cestou autobus, ve kterem jsem sedel, predjeli hasici... zastava srdce byla temer okamzita. ale nastesti jeli nekam jinam.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Celou zimu chodím do obchodu jen v noční košili a kabátu.. jednou se na mě jeden muž tak upřeně díval, že jsem si myslela, že mi trčí bradavky i přes kabat.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    MADIETTA: Nene :D
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    DA_NIELA: myslíš jako nainstalovat nějakou fotopast? :D
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    MADIETTA: Pics or ....
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    LENCADLO: Hlásím se do skupiny komických spáčů. Spím na zádech a ruce mám předpažené, takže se mi lehounce kývají nad hlavou. Vypadám jako potrhlé strašidlo. Občas jedna ruka spadne. Někdy tak prudce, že mě praští do čela a já se probudím.
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Miluju vyráběcí videa. Na tom by nebylo nic špatného, ale... poslední dobou miluju takový ty sračkózní, čím víc tavné pistole a třpytek, tím líp (5-minute craft například). Myslím, že je to stejný typ úchylky, jako když se někteří dívají na Výměnu manželek.
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Pokaždý, když si nejsem jistej jestli jsem doma vypnul sporák a jsem někde pryč, koukám na twitter hasičů, jestli u nás náhodou nehoří.
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    Při spánku jsem velice nekoukatelná bytost . Spím s otevřenou pusou, nejraději na břiše a ruce prekrizeny , jako faraon mezi prsama.Když mě pak vzbudí pocit, ze už ty ruce snad ani nejsou moje, natáhnu je podél těla a čekám , až se do nich naleje krev.skoro na každý dámský mě vzbudí smích holek, ze jsem jako lachtan..
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Běžně jsem daleka body shamingu, ale pokaždý když vidim obraz Žofie Alexejevny, směju se až mi tečou slzy.
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    VRATENKA: ale je ti teplo:)
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    Již několik měsíců jsem si neholila nohy, chtěla jsem to udělat na Vánoce, ale začalo mi to připadat jako zajímavý experiment a přišlo mi líto zahodit měsíc neholení, protože takovouhle skvělou příležitost vidět svoje nohy v přirozeném stavu možná už nikdy mít nebudu. Teď mám chlupatý nohy jako chlap. Můj feminismus to nikam neposunulo.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    MONROE: cukr
    MONROE
    MONROE --- ---
    Nikdy jsem nesnedla celou zmrzlinu. Co na tom vsichni maji?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GORDHART: Neda, ty porce jsou tzv. osobacky, tj. jeden kyblik pro jednu osobu.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    HOMOLOVKA: ta se dá jíst jinak?
    1KA
    1KA --- ---
    HOMOLOVKA: sezrala jsem 3 x100g lindt a vůbec nemam výčitky ;)))
    FAT
    FAT --- ---
    HOMOLOVKA: Tomu naprosto rozumím.
    ;-)
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Právě jsem dopekla dort klukům k narozeninám (15 a 39). Když se nevyjádřili jaký chtěj, udělala jsem tedy svůj nejoblíbenější... Už se těším na zakrojení slaného karamelu... Jen nevím, zda z něj budou mít stejnou radost jako já..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam