• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    AMANT
    AMANT --- ---
    TANKIE_: Peterson ale ne, že jo?
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Většinu oblečení si nejsem schopná koupit online. U všeho mám pocit, že jsem na to moc ohavná, tlustá a vůbec jsem celá debilní. Taky je to škoda peněz, když v tom stejně budu vypadat hnusně... No a tak.
    Zkoušení v krámě je taky vopruz, ale aspoň to netrvá dny a týdny, než se rozhoupu.
    Aka moje hlava je velmi dementní místo...
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Všichni jsou mrtví, Dejve.
    OXYGENE
    OXYGENE --- ---
    jo a já potřebuju starý kamarády kur.a ... kde jste všichni sakra;)
    OXYGENE
    OXYGENE --- ---
    Přiznám se že mám novou úchylku, včera jsem se dojímal u Jak se staví sen. Výměna manželek nebo jiný průplach mozku nehrozí, ale tohle přiznám je dobrý.. jedna paní uklízela denně jeden 11 patrovy cinzak a vychovavala dite svojki dcery ktera uz se nevratila z UK fakt mazec.. byl jsem hrozne dojaty ..a pak jsem dal dalsich asi 6 dílů. No dopíšu to a jdu se zase koukat :D
    FAT
    FAT --- ---
    Byl jsem včera napravit něčí chybu v zapojení zásuvky u známých. Pak jsme si sedli ke grilu, dali si nějakou klobásu, buřta a zeleninu a na to zelený Veltlín. Dobře jsme si pokecali a byla pohoda...
    Takové pozdní odpoledne se mi mococ líbilo.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    potrebuju nejaky kamarady... ty, co jsem mel, se mi rozsypaly jako pytlicek s kulickama (byly tam hlinenky i sklenenky)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    GREAT_R: chápu, příplatková funkce: přítekyně
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    OMNIHASH: ne, nechal jsem se zjebat, že jsem ho nevypnul.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    GREAT_R: tak doufám, že už si ho vypnul!
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Předevčírem jsem nechal zaplej sendvičovač.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Nesnasim cirkusy a vsecko s tim spojeny. Nejen kvuli zviratum, ale celkove tu atmosferu. I ve filmech.
    Jedina vyjimka je snad AHS Freak show kvuli Jessice, kdy tu atmosferu snesu.
    AMANT
    AMANT --- ---
    ADAMIRA: ano, PC teroristy potkas POUZE v prvni tride a az vyhrajou volby pirati, bude antifa mocnejsi nez policie!
    DMAG
    DMAG --- ---
    Pustil jsem si Šlágr TV, abych věděl, co všechno je možné. Zjistil jsem, že všechno je možné.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    AMANT: prej se na nej posledne nekdo dival blbe kdyz letel prvni tridou kopit novej barak, asi nejakej PC terorista, tyhle lidi zazivaj peklo aby jsme my poznali pravdu, nekde jsem cetl ze je to Orweluv pravnuk

    !!!!
    AMANT
    AMANT --- ---
    ADAMIRA: proste komik no.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Je to hrdina, neboji se a celej PC svet ho za to nenavidi :)

    Krasnej svet tehle lidi co se kazdej den probouzi s rukou v nocniku
    AMANT
    AMANT --- ---
    JAMILLOS: jak taky jinak. proc by nekdo, kdo eriguje z white privilege temat, mel taky neco vysvetlovat, kdyz existuje prirozeny rad veci, o kterem se ted ale zakazuje mluvit.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    AMANT: Hele, je to výbornej stand-up komik a asi se nedostal tak daleko (mezi nejznámější minimálně v US) díky chytračení v internetovejch diskusích. Víc to nehodlám řešit.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    AMANT: Aha, tak panáček je černej buzerant!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam