• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MONROE: ja do tebe nerypu, presne to jsem preci napsal.
    MONROE
    MONROE --- ---
    BLOWUP: Nerypej do me. Asi jsem u tebe vrazila do zivyho, ale srry, vic prd cim si ted vsim prochazim.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Když něco fakt hodně chci, mam problém až do poslední chvíle uvěřit, že by to mohlo vyjít.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MONROE: v tom pripade mas spis smulu ty, imho, kdyz se to neda vysvetlit tim vinem ;)
    Ale jak se rika, budme k sobe mili, nikdy nevime jakou bitvu ten druhy prave bojuje.
    MONROE
    MONROE --- ---
    BLOWUP: Mas smulu, ale ne.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MONROE: to leccos vysvetluje
    LUCYA
    LUCYA --- ---
    Tak nějak si teď nedovedu představit, že až toto skončí, tak budu muset začít chodit mezi lidi.
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    Prvních pár let na nyxu jsem si myslel, že Koudy je přezdívka Radka Hulána. :)
    MONROE
    MONROE --- ---
    Posledni dobou se citim nejvic v bezpeci s vinem.
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    AAHHWISEGUY: tahle je pokud vim (nove) otevrena http://lovevelo.cz/zakazkove-stavby/
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    zacal jsem nakupovat komponenty na kolo, na takovou silnicku-polnicku na jarni/letni drandeni praglem a okolim a zimni udrzovani se v pohybu na trenazeru - a sice nakupuju dily ve vyprodejich a cyklobazaru a googlim ruzny varianty jak to zlevnit, ale stejnak je to drahy... :) ale co, je to sranda a vyzkousim si novy veci... :) ted jeste aby otevreli bike jesus dilnu...
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Nesnáším všechny tyhle stand up komiky, nikdy jsem tomu nepřišel na chuť, je to zoufale nevtipný a tragický. "Nemam to rád" postupem času se zvyšující se oblibou přerostlo přes "neskutečně mě to sere" v "jsem na to alergickej".
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    ATOMINATOR: no konecne to nekdo rekl. ja sem se taky snazil se na jeho porad koukat a neco si z toho vzit, ale bylo mi z nej strasne trapne. vzdycky sem kliknul na dalsi dil, ale prepnul na dalsi dil sotva dokoncil vetu.. hroznej sracker
    OXYGENE
    OXYGENE --- ---
    HOUBA: treba ruske Koulařky :D
    DMAG
    DMAG --- ---
    Už mám na FB zase banán :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    DEADSLUT: já se během života musel naučit, že mít rád něčí práci a mít rád člověka, není vždy v souladu. U Toma to platí hodně.
    AMANT: miluju písničku z Oblivionu od M83 a Sundfør
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    když už jsou tu ti herci, tak já se přiznám že naprosto nesnáším obličeje a jejich "herecký prostředky" Pavláska, Koháka a Pee Wee Hermana a vždy když je vidím, mám chuť dát pěstí do obrazovky.
    AMANT
    AMANT --- ---
    DEADSLUT: jj, EoT nebo Oblivion jsou imho dost ovlivneny tou jeho "virou", ale ja oba ty filmy proste zeru:)
    a v EoT hraje ♥Emily♥ a ty klipy k tomu songu Love me again...pro me je to uzasna lovestory ve scifi kabate, nevim, co vic si prat..snad jen to zazit:))
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    SARAJ: s Cruisem mam schizofrenii, protože Edge of Tomorrow a Mission Impossible a Top Gun jsou moje guilty pleasure, když potřebuju nenáročnej nebo homoerotickej výplach s hepy-endem, jenže je to vymaštěnej scientolog, jenže podle všeho je hrozně profi a chová se skvěle k zaměstnancům...jenže je to vymaštěnej scientolog kterýmu pořádaj castingy na manželky...A má extra divnej zub uprostřed. A cokoliv hraje, tak hraje Toma Cruise. A stejně mu to odpustim. (a promiň, že když řekneš, že tě nebaví Cruise, rvu ti filmy s Tomem Cruisem, já vim, achjo...)
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    ALESH: Věčný svit je taky supr
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    ja mel stesti v nestesti v tom ze me tyhle hvezdy kompletne minuly, ponevadz v devadesatkach sem byl teenager socka z nemajetny rodiny, takze sme nemeli ani to video, na kino sem nemel abych mel aspon na pivo a pak nak sem stejnak kino vypustil uplne (parby byly prednejsi).... takze v ty dobe "in" nebo "kultovni" filmy sem vubec nevidel a nakej zlomek sem videl mozna tak ze z nakyho nasdilenyho disku sem si ty nekvalitni mpegy stah a videl sem je treba v megakocovine nekdy vodpoledne z gauce s vohratym kabanosem a lahvacem nebo ze mi to nekdo vnutil ze prisel s flashkou ... takze sem treba pred par lety poprvy videl pulp fiction a nak me to vubec nepumpovalo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam